facebook
Dobré poledne, je úterý 19.3.2024 a svátek slaví Světlana

Darování vajíček

První příspěvek v tématu Darování vajíček
sabinka | 05.01.2023 22:08 | Darování vajíček | ID: 41301
sabinka

Zdravím, nepodstoupil jste někdo darování vajíček? Co čekat a na co se připravit?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 08.01.2023 10:18 | ID: 41319
Alenka z rise

Já jsem už jednou vajíčka darovala a nic to není. Teda asi záleží i na klinice, kterou si vyberete, ale já si nemůžu vůbec stěžovat - byla jsem na klinice https://www.ivf-zlin.cz/ a velká spokojenost. Chovali se ke mně všichni moc hezky, všechno mi dopodrobna vysvětlili navíc mi uhradili všechny náklady, které mi s darováním vajíček vznikly.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 10.01.2023 17:44 | ID: 41354
Alenka z rise

Holky, tak mě napadá - je to fakt anonymní? A nebolí to? Taky jsem o tom párkrát uvažovala, ale bojím se bolesti.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 17.01.2023 22:17 | ID: 41442
Alenka z rise

To se nemusíte vůbec bát - vajíčka se odebírají v narkóze, takže nic necítíte a ano, všechno je anonymní. Doporučím přímo jejich stránky ivf-zlin.cz najdete tam veškeré podrobnosti.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Michaelamrna | 28.02.2023 15:24 | ID: 42193
Alenka z rise

Na této klinice jsem byla a zajímavá zkušenost to byla Neboj se oni ti to tam všechno vysvětlí co a jak, i spoustu informací máš na stránkách kliniky :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
MartaJane | 13.09.2023 14:26 | ID: 44566
Alenka z rise

Holky chodíte někdo z Vás kromě vajíček darovat i plasmu? Na vajíčka nesplňuji požadavky, což mě trochu mrzí, protože děti již mám a chtěla jsem pomoci třeba i jiné ženě. Tak mě napadlo že bych šla třeba darovat plasmu nebo krev. Chodíte na něco takového?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Radka1980 | 19.09.2023 10:47 | ID: 44627
Alenka z rise

Moc hezká úvaha. :) Já chodím darovat plasmu do Caraplasma centra v Jihlavě. Vajíčka jsem darovala již před lety, tak jsem si řekla že bych ráda pomáhala dál. Někdy si za to vezmu penízky někdy si mě stačí pouze volno z práce. :) Chodím 1-2x do měsíce, dle toho jak mám čas a pokud jsem v pořádku. :) Určitě si o tom ale zjisti podmínky a i výživu bys měla mít dobrou, abys potom i ty byla v pořádku. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
MartaJane | 22.09.2023 10:39 | ID: 44678
Alenka z rise

Aha a jaké jsou ty podmínky prosím pěkně? Takže ti za to dají buď peníze nebo máš volno v práci?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Radka1980 | 26.09.2023 10:25 | ID: 44728
Alenka z rise

Nesmíš mít v poslední době udělané tetování nebo piercing. Musíš dodržovat stravu a hlavně pitný režim před a v den odběru. Nesmíš být třeba nemocná nebo mít po úrazu, no více se dozvíš tady https://www.caraplasma.cz/darujte-krevni-plazmu. :) Mají to vše hezky popsáno. Jinak co se týče té odměny, bud dostaneš jednorázovou odměnu na ruku a nebo tedy potom můžeš využít bezplatného odběru, kdy máš nárok na den placeného volna a z daní si pak můžeš odečíst 3000Kč. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 09.11.2023 18:14 | ID: 45160
Alenka z rise

Tyjo ja taky premyslela nad tema vajickama,ale ted jak se tu pise i o te plasme tak mi to prijde nakonec jako nejlepsi napad pro me a neni to tak invazivni zakrok. Diky moc za doporuceni.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka