facebook
Dobré poledne, je čtvrtek 2.5.2024 a svátek slaví Alexej

Snaha o miminko

První příspěvek v tématu Snaha o miminko
sabinka | 23.11.2023 00:01 | Snaha o miminko | ID: 45314
sabinka

Dobrý večer, poradíte co dělat, když se nám s partnerem nedaří snaha o miminko? Trvá to už nějakou dobu a nevím co dál dělat a na koho se obrátit.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 25.11.2023 20:37 | ID: 45344
Marky4

Já bych se určitě obrátila na dobrou kliniku, kde Vás vyšetří a doporučí léčbu, která je pro Vás vhodná. Důležité jsou i genetické testy, které dokážou odhalit skryté problémy.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Diana K. | 27.11.2023 21:51 | ID: 45362
Marky4

Já teď s přítelem docházím na kliniku Repromeda, máme za sebou veškeré testy, včetně těch genetických a čeká mě IVF. Na klinice jsem fakt spokojená - do ničeho mě netlačí, všechno mi lidsky vysvětlí a mají fakt úžasný přístup.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 29.11.2023 21:43 | ID: 45370
Marky4

Holky, já jsem na klinice otěhotněla a jak píše Diana - mají úžasný přístup a velkou úspěšnost při léčbě neplodnosti hlavně díky PGT. Tady najdete veškeré informace www.repromeda.cz/lecba-neplodnosti

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Marky4 | 06.12.2023 12:29 | ID: 45438
Marky4

Určitě bych to začala řešit s odborníky. Věřím že i ti Vám poradí správnou životosprávu, omezit alkohol, cigarety. Případně je i velmi dobré pomáhat si nějakými bylinkami. Velmi dobrá je Maca. :) My jsme se také svěřily do rukou odborníku na klinice Stellart a rozhodně jsme neprohloupily. Předtím jsme již jeden neúspěšný pokus měli na jiné klinice, ale tam jsem nebyly ani natolik spokojení s celkovým přístupem, čemuž tato klinika opravdu konkuruje.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 11.12.2023 17:25 | ID: 45488
Marky4

Jak to myslíte s tím přístupem prosím? A oni Vám na klinice udělají i nějaké testy nebo to zařizuje moje gynekoložka?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Marky4 | 18.12.2023 09:56 | ID: 45583
Marky4

Na klinice Vám udělají veškeré potřebné vyšetření. :) My byly tedy zde https://www.stellart-clinic.cz/ a mohu je vřele doporučit. Matýskovi bude v březnu rok. Byly empatiční, opravdu velni milý a hlavně nám o všem řekli. Vysvětlili nám celý proces vyšetření i následného procesu umělého oplodnění. Probrali s námi i další možnosti, ale nakonec jsme se pro ivf rozhodli a povedlo se. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka