facebook
Příjemnou noc, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

Školní aktovka

První příspěvek v tématu Školní aktovka
Ola | 29.08.2013 14:12 | Školní aktovka | ID: 540
Ola

Ahoj, tak jsem se právě dočetla, že vybavit prvňáčka do školy stojí až 8000,..No nás to tolik určitě stát nebude, protože na to prostě nemáme :oP . Kupujete novou aktovku, nebo projdete bazárky a koupíte použitou? A hlavně, koupíte aktovku či batoh?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Barča | 30.08.2013 08:26 | ID: 544
Patyna

Ahoj, sestra má školáčka a stálo je to prý opravdu hodně. Malej je úplně blázen do nějakých postaviček, tak si vymyslel, že chce tašku a penál s těma postavičkama takže taška prý byla ještě o 500 dražší než běžná taška. Jó někdo prý říkal, že dítě je jeden mercedes , ale určo se vyplatí víc.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Helena | 04.09.2013 10:30 | ID: 589
Patyna

Já bych koupila aktovku. Pokud bych uvažovala o batohu, musel by být opravdu kvalitní s pevnými zády a širokými popruhy. Za rok nás to čeká také.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Monika | 05.09.2013 07:34 | ID: 594
Patyna

Ahojky no přesně jak píše helča musel by to být opravdu kvalitní batoh. Aktovka je proste jinak stavěná a ty malá zádíčka mají už tak co nosit.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Zuzka | 27.09.2013 09:10 | ID: 701
Patyna

Ahoj,dnes uždělají velice hezké aktovky, kamarádka kupovala synovi od českého výrobce Emipo a nebyla ani drahá.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lady001 | 14.09.2016 21:56 | ID: 2075
Patyna

Já bych také volila spíš batoh, líbí se mi hodně značka Spiegelburg, je pravda, že je dražší, ale zase kvalitní a zas pár let vydrží :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
romča | 14.09.2016 22:12 | ID: 2077
Patyna

Dcera zatím chodí do školky, tak nás výbavička pro prvňáčka teprve čeká, ale taky jsem slyšela, že je to ranec, ale na batohu bych za každou cenu asi nešetřila, hlavně aby se dítku pohodlě nosil a nebolela ho z něj zádíčka.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 23.06.2018 21:17 | ID: 23837
Patyna

Tak to mě nestraš .. nás to čeká v září kdy jde dcerka do první třídy a rozpočet nám teda nedovolí dát 8000. Samozřejmě nejvíc se chystám investovat do aktovky, protože to je důležité, rozhodně bych chtěla tu na kolečkách, aby to dcera nemusela pořád tahat na zádech, protože to taky není dobré.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 18.07.2018 20:00 | ID: 23905
Patyna

taky bych to tak tragicky neviděla ... loni jsme kupovali aktovku na nejkufry a pořídili jsme krásnou cenově dostupnou aktovku :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
seminka | 20.08.2018 19:55 | ID: 23974
Patyna

My jsme dceři koupli ergobag od thebagu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka