facebook
Příjemnou noc, je neděle 7.6.2026 a svátek slaví Iveta

nová televize

První příspěvek v tématu nová televize
verkaherka001 | 28.04.2026 23:00 | nová televize | ID: 53774
verkaherka001

Ahoj, chtěla bych pořídit novou televizi do obýváku, nějakou větší a ideálně vhodnou, skrze synův PS5. :D Máte někdo nějaký tip? Moc díky..

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Terka | 29.04.2026 20:17 | ID: 53780
sabinka

Čauky, my máme tuto - https://www.datart.cz/televize-jvc-lt-55vdq9535. ???? Poměr cena výkon je úplně boží. ❤️ Hlavně plynulý pohyb, když sledujeme sport, barvy a má to i v rámci videoher speciální herní mód pro vyladění nastavení. My jsme všichni moc spokojení.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HadekTana | 15.05.2026 14:51 | ID: 53962
sabinka

My vybavujeme celý obývák a sháníme nějakou stylovou a kvalitní sedačku. Hodně se mi jedna líbí na Nábytku Natali, nemáte s nima někdo zkušenost?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 27.05.2026 16:28 | ID: 54182
sabinka

My jsme ji nedávno pořizovali taky a jsme s ní spoko. To JVC má za ty prachy podle mě slušnej obraz. Ten systém je taky v pohodě, máme tam hlavně Netflix a YouTube a nic mi nechybí. A mega praktický je, že to jde ovládat mobilem, protože ovladač je u nás věčně někde za gaučem. :D

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka