facebook
Příjemnou noc, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

Menstruační kalhotky

První příspěvek v tématu Menstruační kalhotky
Jaja88 | 23.04.2023 23:55 | Menstruační kalhotky | ID: 42930
Jaja88

Ahojky.. používá někdo z vás menstruační kalhotky..?? Ted vidím hrozný boom kolem toho a říkám si pořád jestli to nezkusit.. jakou s tím máte zkušenost?? Jestli ano, či ne?? :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliinka | 24.04.2023 18:56 | ID: 42951
DanickaKa

Také jsem si říkala, jestli je to fakt lepší než vložky a tampomy.. zkušenost žádnou ale nemám..

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
alena45 | 27.04.2023 15:48 | ID: 43034
DanickaKa

Ahojky holky, já s menstruačními kalhotky zkušenost a mám a to výbornou Ani mě to nenapadlo zkoušet.. ale koupila si je kámoška a netrefila velikost a dala mi je a já že to teda vyzkouším, ale byla jsem docela skeptická.. ale je to úplná paráda Už se svých dnech nepoužívám nic jiného

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaja88 | 29.04.2023 22:18 | ID: 43101
DanickaKa

Fakt je to tak dobrý??? To si mě teda nalákala A mužeš mi říct od jaké značky je máš?? protože je toho na trhu fakt tolik že nevím.. ráda dám na doporučení

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
alena45 | 30.04.2023 19:56 | ID: 43126
DanickaKa

Jo jsou fakticky moc dobréé Používám tady tyto na silnou menstruaci https://www.repetky.cz/menstruacni-kalhotky-pro-silnou-menstruaci pojmou tekutiny fakt hodně a vůbec se necítím nepříjemně, pohltí toho opravdu dost Mám ty s vyšším pasem v těch se cítím nejlépe A opravdu zvládnou každou aktivitu :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaja88 | 01.05.2023 23:13 | ID: 43151
DanickaKa

Já mám právě taky docela silnou menstruaci.. a když říkáš že to ty kalhotky zvládnou v pohodě, tak to bude fakt něco.. díky za odkaz.. koukala jsem na to a není to ani tak drahé.. já čekala že to bude víc.. víš co já je teda vyzkouším.. docela dost mě to zaujalo a chtěla jsem znát názor někoho kdo je opravdu zkoušel, já kolem sebe bohužel nikoho takového nemám.. takže díky moc Zkusím si objednat nějaké z repetky.cz :-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
alena45 | 02.05.2023 13:22 | ID: 43154
DanickaKa

Nemáš vůbec zač.. jsem ráda že na mě dáš, protože toho opravdu litovat nebudeš :-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 04.05.2023 09:29 | ID: 43166
DanickaKa

Ty používám také a jsem s nimi moc spokojená! S vysokým pasem používám i na spaní a jsou teda velmi pohodlné a necítím se nějak svázaná.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka