facebook
Dobré odpoledne, je pátek 29.3.2024 a svátek slaví Arnošt

Mikuláš

První příspěvek v tématu Mikuláš
Svetlania | 25.10.2022 22:43 | Mikuláš | ID: 39191
Svetlania

Ahoj holky, měla bych dotaz na Mikuláše? Co dáváte dětem do balíčku? Já bych chtěla dát něco, co děti neznají, ale nějak nevím, no :D Máte tip?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 26.10.2022 17:30 | ID: 39202
sabinka

Ahoj, no klasika :D Ovoce, aby byl balíček tlustý, sladkosti, aby byl dobrý a malou hračku na potěšení :) Jinak pokud chceš nějakou novinku, tak já letos do balíčku dám i čajové medvídky od https://www.lipoo.cz/. Znáš je? Je to čajový nápoj, medvídci se ve vodě rozpustí. Může to být teplá i studená voda. Sladkost podle počtu medvídků :) Myslím, že děti příprava bude bavit :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 17.11.2022 15:55 | ID: 39679
sabinka

Jéé, čajové medvídky lipoo.cz moc dobře známe. Díky tomu moje dcera pije normální objem tekutin, jaký by měla vypít

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Svetlania | 26.11.2022 20:27 | ID: 40008
sabinka

Jo, vidíš, to je pravda... :) Takže dětem ty medvídci lipoo chutnají, jo? Hele, jak je ten nápoj sladký? :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 05.12.2022 13:05 | ID: 40332
sabinka

Ti medvídci jim chutnají velmi. Ano, má to sladkou chuť, ale není to nijak přeslazené, normálně to děti mohou. Ale stejně tak to mohou dospělí :D mně to taky moc chutná. Uvažuješ o koupi? Já jsem mám už na večer nachystané

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
bobina | 07.12.2022 17:42 | ID: 40422
sabinka

Hele já jsem to vychytala úplně nejvíc. Mrkla jsem na lipoo.cz a protože si dáváme i dárky s prarodiči, tak jsem tam pobrala každému něco a byli moc spokojeni. Vezmu tam určo i něco na vánoce

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 14.12.2022 16:13 | ID: 40603
sabinka

tak jak byli spokojeni s medvídkama? Dobrý? Pořídím to asi ke svátku malé

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 19.12.2022 23:23 | ID: 40899
sabinka

Já jsem ty lipoo čajové medvídky taky koupila dětem k Mikulášo. No a nadšení je teda maximální :) Musela jsem zpátky na jejich web a nakoupit i na vánoce :D

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 04.01.2023 15:34 | ID: 41288
sabinka

a koupila jste k vánocům nějaké jiné druhy než k Mikulášovi? Koukám na ty stránky taky a docela se mi líbí i toto. https://www.lipoo.cz/cajovi-medvidci-2/cajovi-medvidci-s-prichuti-skorice-a-pomerance/, přijde mi to takové zimní, tak zda jsou chutní? Děkuji

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
bobina | 05.01.2023 18:08 | ID: 41295
sabinka

Já tam kupuji různé sady, mám ráda když je víc druhů a můžu si vybrat na co mám zrovna chuť

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka