facebook
Dobrý podvečer, je čtvrtek 28.3.2024 a svátek slaví Taťána

Dětský pokoj

První příspěvek v tématu Dětský pokoj
Petra852 | 08.05.2017 18:47 | Dětský pokoj | ID: 2647
Petra852

Ahoj, budu zařizovat dětský pokoj, jakou postel mám koupi nějakou malinkou, nebo rovnou velkou postel?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Martina222 | 11.05.2017 15:54 | ID: 2656
Svetlania

Já si teda myslím, že nejlepší je rovnou koupit větší postel, protože pak by si musela kupovat po dvou letech postel novou, já jsem zastánce koupit kvalitní nábytek

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Petra852 | 12.05.2017 15:19 | ID: 2664
Svetlania

No jenže kde v dnešní době seženu kvalitní nábytek?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Martina222 | 14.05.2017 13:25 | ID: 2668
Svetlania

Kvalitní nábytek mají zde nabytek-aldo.cz, já kupuji jen od nich i naši známý :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Erikaa89 | 02.08.2017 19:52 | ID: 3084
Svetlania

No já osobně můžu doporučit https://www.hezkydetskynabytek.cz/ , koupila jsem si tam rostoucí postýlku pro miminko s tím, že by měla vydržet až do 12 let. Je to vlastně postýlky s přebalovacím pultem a skříňkami, které se poté dají odmontovat a je z toho velká postel.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DrzáZrzka | 21.08.2017 21:26 | ID: 3145
Svetlania

Ahoj, osobně jsem zastánce toho, koupit rovnou pořádnou větší postel. My jsme kupovali postel do patra (chtěli jsme zachovat co nejvíce hrací plochy), pod samotnou postelí jsme malému udělali koutek na posezení s kamarády, nebo když si chce prohlížet knížky či se válet. Koupili jsme mu tam tenhle gauč https://www.hracky-4kids.cz/bino-krtecek-mini-pohovka-zelena, k tomu i křeslo. Musím říci, že nábytek je opravdu pohodlný. Díky posteli do patra, vzniklo dost prostoru i na to, že zde má taneční podložku, na které si s kamarády užívají skvělou zábavu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 24.01.2018 11:49 | ID: 3757
Svetlania

J bych koupila už velkou postel :) podle mě je zbytečný kupovat malou a za dva roky velkou :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Cindy | 13.09.2018 13:06 | ID: 24028
Svetlania

Ahoj chci se zeptat zařizuji dcerce pokojík a na zemi máme vinil,ale nevím jestli jí tam dát nějaký menší koberec a nebo něco jiného. Jak to máte vy?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Bibi | 17.09.2018 18:54 | ID: 24040
Svetlania

Čau já jsem našim dětem koupila www.penovepuzzle.cz Je to vyloženě česká kvalita.Děti na tom řádí celý den.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 14.11.2018 12:17 | ID: 24263
Svetlania

Ahoj, tak to jsem na tom stejně,dcerka už mi nechce spát v dětské postýlce, tak jsme si říkali, že koupíme rovnou velkou postel, přijde mi také zbytečné kupovat menší a za chvíli zase větší. Aspoň si k malé budu moct přilehnout. Co jsem se koukala po obchodech, tak mě moc žádná nezaujala. Kde jste nakupovali vy?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka