facebook
Dobré odpoledne, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

Dětský pokoj

První příspěvek v tématu Dětský pokoj
Petra852 | 08.05.2017 18:47 | Dětský pokoj | ID: 2647
Petra852

Ahoj, budu zařizovat dětský pokoj, jakou postel mám koupi nějakou malinkou, nebo rovnou velkou postel?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Svetlania | 31.08.2023 00:56 | ID: 44490
Svetlania

Jo, to teda mohu jen potvrdit. Já vždycky když tam nakouknu, tak něco koupím.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivana0023 | 12.07.2023 05:45 | ID: 43947
Svetlania

Dcera spala nejdřív u nás v ložnici v dětské postýlce a nějak po druhém roce jsme ji přesunuli do pokojíčku do velké postele. Pokojíček jsme jí zařídili z https://www.finecase.cz/detske-pokoje/ a líbí se jí v něm, takže ten přesun proběhl úplně v pohodě . V noci, když se vzbudí, tak k nám přijde do ložnice a spí tu pak s námi až do rána .

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 02.05.2023 16:37 | ID: 43155
Svetlania

Jojo, ty šaty jsou moc hezký. Ale moje Adélka je na to ještě malá. My jsme zatím u broučků. A jako samolepková knížka na poznání světa hmyzu je perfektní.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
GabulkaAnn | 29.03.2023 21:39 | ID: 42647
Svetlania

Tak ten e-shop ELLAMAX je super. Těch samolepkových knížek tam mají opravdu hodně. Já je tam malé kupuju moc ráda. Hlavně ty Šaty pro … :) Tam jsou moc hezké samolepky a je jich tam opravdu hodně.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 28.02.2023 16:42 | ID: 42197
Svetlania

Myslíš ta únikovka? Synovi bude 12 a řekla bych, že je přesně pro tento věk.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Svetlania | 03.02.2023 08:18 | ID: 41786
Svetlania

Jasně, že mají :) Koukni se třeba na tuto knížku https://www.ellamax.cz/velka-knizka-na-statku-pro-male-vypravece/. Ta je pro děti skvělá :) Jsou tam zvířátka, farma, lidé, co dělají na farmě, zemědělské stroje, dostih i koncert. Děti se díky knížce hodně naučí.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alinka | 03.02.2023 08:17 | ID: 41785
Svetlania

No a kolik je synovi? Tahle knížka bude už pro starší, že? Já bych ráda něco, co je pro menší. Mají na tom e-shopu ELLAMAX?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 16.05.2022 21:05 | ID: 36696
Svetlania

Mám pro vás maminky tip jestli se děti večer v pokojíčku sami bojí a chodí za vámi do ložnice, tak u nás pomohl projektor noční oblohy :) nechávám ho holkám zapnutý celou noc a krásně usínají a spí bez toho aniž by na nás volali nebo za námi šli do ložnice :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
polaskovaval | 27.03.2022 10:05 | ID: 35777
Svetlania

Ahoj holky, měla bych takový dotaz. Nenakupovala některá z vás náhodou v poslední době nové dětské povlečení? Ráda bych právě našemu malému koupila do pokojíčku nějaké nové, ale vůbec nevím kde objednat. Zaujalo mě jedno tady - https://www.vesna.cz/detske-povleceni ale těžko říct jaká to bude kvalita. Nezkoušela některá z vás odtud třeba už něco objednávat? Pomohlo by mi to, díky. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka