facebook
Příjemnou noc, je sobota 25.7.2026 a svátek slaví Jakub

Kloubní výživa

První příspěvek v tématu Kloubní výživa
simona.novak23 | 18.03.2026 22:57 | Kloubní výživa | ID: 53288
simona.novak23

Hezkej večer holky, vrátila jsem se po letech k běhání a teda… klouby to pěkně cítí. Berete některá nějakou kloubní výživu? Má to fakt efekt, nebo je to spíš placebo? A případně co vám funguje? Díky moc za zkušenosti.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 20.03.2026 00:01 | ID: 53306
Krisdlabalova

Hele za mě určitě smysl má, ale fakt hrozně záleží, co si vybereš. Já jsem toho zkusila víc a upřímně některý byly úplně o ničem. Nakonec jsem zůstala u Alavisu, ten mi přijde nejlepší a hlavně fakt jde cítít, že to má nějakej efekt. Na kloubech ten rozdíl fakt vnímám fakt hodně, hlavně po fitku.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
simona.novak23 | 23.03.2026 18:35 | ID: 53345
Krisdlabalova

Sabi a ten Alavis je v kapslích nebo míchačka? Kde se dá sehnat? Ty ho bereš jak dlouho?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 27.03.2026 00:33 | ID: 53399
Krisdlabalova

Beru tady tenhle https://www.benu.cz/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700-g Je to v prášku, normálně to rozmícháš ve vodě nebo třeba ve šťávě, já si to občas hodím i do jogurtu a úplně v pohodě. Dobře se to rozpouští. Bejvávalo to dřív trochu hořký, ale v poslední době to chuťově i dost vylepšili.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Krisdlabalova | 19.06.2026 00:17 | ID: 54463
Krisdlabalova

Dlouhou dobu jsem si říkala, že bych měla začít více myslet na své zdraví, ale pořád jsem neměla správný impuls. Až když se začaly objevovat nepříjemné bolesti kloubů a cítila jsem, že mi chybí pravidelný pohyb, rozhodla jsem se něco změnit. Začala jsem cvičit, více chodit a postupně si budovat lepší kondici. Abych měla přehled o svém pokroku, pořídila jsem si chytré hodinky ARMODD Slim s kovovým řemínkem z armodd.cz. Hodně se mi líbí, že zaznamenávají moje aktivity a všechno vidím přehledně v aplikaci. Díky tomu mám motivaci pokračovat a vidím, že moje snaha má výsledky. Hodinky mi pomáhají držet pravidelnost a pohyb se pro mě stal přirozenou součástí každého dne. Jsem ráda, že jsem začala včas něco dělat pro své tělo.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka