facebook
Dobré dopoledne, je sobota 20.4.2024 a svátek slaví Alexandra

Vitamíny

První příspěvek v tématu Vitamíny
lenuliiinka | 22.01.2018 18:07 | Vitamíny | ID: 3737
lenuliiinka

Holky, mám na vás dotaz... Zajímá ě, zda berete vitamíny a pokud ano, tak jaké? Já bych právě aji začala brát, ale nemůžu si z té nabídky, která na trhu dneska je, vybrat...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 29.01.2018 20:51 | ID: 3787
Alenka z rise

Ahojky, uplně ti rozumím. I mě doktorka řekla, že bych měla uvažovat nad užíváním vitamínů. Argumentovala jsem uplně stejně... Jakože nevím, jaké koupit, protože jich je na trhu tolik. Ona říkala, že to chápe, a že podle ní jsou nejlepší tyto vitamíny http://www.bion3.cz/, ty ať si koupím. Je to kombinace vitamínů, inerálů a probiotik. Beru je a jsem spokojena. Tak je můžeš taky zkusit :(

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 25.02.2018 19:15 | ID: 23579
Alenka z rise

Holky, no co vám budu povídat... Jako vitamíny v podobě ovoce a zeleniny se mi do jídelníčku nedaří zařadit :/ Už nevím, co dělat... Vždycky jsem natěšená, nakoupím toho hromadu a než to sním, tak to tak akorát vyhodím. Takže jsem se ozhodla pro vitamíny. Ten Bion3 se mi zamlouvá... Jaký mám koupit? Imunity neb vital? Jaký je mezi nimi rozdíl?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 04.03.2018 16:09 | ID: 23612
Alenka z rise

Holky, musím se přidat k doporučení těchto vitamínů. beru ty vital a jsem přes celou zimu uplně v pohodě :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Silvou06 | 09.03.2018 23:16 | ID: 23620
Alenka z rise

Doplňujete přes zimu i vitamín D ? Myslíte, že je potřeba ho brát ? Vím, že v létě je to v pohodě, protože se hodně vystavuju na sluníčku, ale v zimě už je to samozřejmě problém.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 17.03.2018 17:56 | ID: 23638
Alenka z rise

Myslím, že je to na uvážení každého, ale jestli o tom člověk něco ví, tak tento vitamín doplňuje, protože jen tak z potravin ho nezíská, protože by si musela sníst neuvěřitelné množstcí zejména ryb a to by ti za chvíly lezly krkem. Co vím, tak jsem četla článek a prodává se na na to tohle www.vigantolvit.cz. Hlavně ho dělá firma, která je na trhu několik let a dělá i vigantol pro děti.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Silvou06 | 30.03.2018 02:07 | ID: 23679
Alenka z rise

Aha, tak to je pro mě nová informace :) vigantol jsem dětem dávala, ale nevěděla jsem, že dělají i nějaký přípravek pro dospělé. Myslíš, že je potřeba to konzultovat s lékařem ?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 05.04.2018 22:35 | ID: 23689
Alenka z rise

Pokud máš nějaké zdravotní potíže, jako problémy s ledvinami, tak určitě ano, ale je toho víc, kdy je potřeba konzultace, pro jistotu se podívej na jejich stránky, najdeš hi o příspěvek výš

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 06.04.2018 10:21 | ID: 23691
Alenka z rise

můžu Jarko vědět jak dlouho vigantolvit užíváš ?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 08.04.2018 18:13 | ID: 23694
Alenka z rise

Ahojky, k těm vitamínům... Já teď teda docela bojuju s jarní únavou. nj, po zimě prostě chybí vitamíny, no. Ale našla jsem si vitamíny Bion3 vital a ty jsou perfektní. Tak ty zase doporučuju ja! www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka