facebook
Příjemnou noc, je sobota 4.5.2024 a svátek slaví Klaudie

Kolagen

První příspěvek v tématu Kolagen
Alinka | 24.09.2022 20:34 | Kolagen | ID: 38506
Alinka

Ahoj holky, měla bych dotaz. Je tu někdo, kdo má zkušenosti s užíváním kolagenu? Potřebuju něco, co by mi pomohlo zlepšit pleť po akné… Zaujal mě tento https://www.orcacollagen.cz/, tak právě váhám, zda koupit :) Prosím o vaše zkušenosti.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
r3b3ka3 | 11.08.2023 12:12 | ID: 44320
Michaelamrna

No já jsem je zkoušela a mě osobně nevyhovovali nějak extra. Nebo jako nic mi z toho nebylo, ale neviděla jsem ani nějak velké zlepšení. A ano brala jsem vždy min tři měsíce. Takže nevím nevím moc s tím kolagenem no. Zatím mě žádný nepřesvědčil.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Michaelamrna | 22.08.2023 11:26 | ID: 44387
Michaelamrna

A KK kolagen jsi zkoušela? Já jsem na tom byla podobně, ale kámoška ho od někoho dostala k narozkám a byla z něho nadšená, tak jsem to taky vyzkoušela. Překvapilo mě kolik příchutí mají i to složení, protože tam je mnohem více látek než jen samotný kolagen. Což pleti ještě víc pomáhá. No hele nebudu to obkecávat, vyplatilo se. Nehty mám krásný, konečně. A pleť je hydratovaná, hebká, víc taková rozzářená. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
r3b3ka3 | 24.08.2023 13:44 | ID: 44418
Michaelamrna

Ne ten jsem ještě nezkoušela. Kdy jsi viděla nějaký výsledky? Já nevím upřímně jeslti se mi chce ještě investovat do dalšího.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Michaelamrna | 27.08.2023 11:09 | ID: 44448
Michaelamrna

Dívej ještě než to úplně zavrhneš zkus ještě tento a něco si o tom přečti, třeba tě to překvapi https://www.kkkolagen.cz/o-kk-kolagenu/. Je to vymyšleno ženou z lidu, žádná velká firma, ale prostě ženská co byla v jednom kole a byla "strahaná" a žádnej kolagen na trhu neudělal co sliboval. Tak vymyslelal svůj. Má tam i fotky. :) A hlavně, je to savčí kolagen + má kyselinu hyaluronovou, To všechno se nám od určitýho věku samo nevytváří a proto je potřeba mu dopomoct.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka