facebook
Dobré odpoledne, je sobota 4.5.2024 a svátek slaví Klaudie

Vánoční dárky

První příspěvek v tématu Vánoční dárky
Marky4 | 10.12.2022 22:55 | Vánoční dárky | ID: 40475
Marky4

Ahojky, co jste koupili vašim dětem? Nebo budete ještě něco kupovat? Mám dvě pubertální děcka a jestě každému jsem chtěla jeden dárek ale nenapadá mě co...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Werushka90 | 25.11.2023 10:09 | ID: 45339
Werushka90

Šperky mají ocelové. Což se mi hodí, protože u nás je alergie na stříbro a zlato sestra nenosí. Náramek jsem vybrala tento https://www.ewena.cz/se-stromem-zivota/naramek-strom-zivota-duo/, moc se mi líbil a vím že sestra po takovém i pokukovala. Moc hezké provedení. Šály jsou také ale velmi příjemné, měkké a neškrábou. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
barca1 | 22.11.2023 15:06 | ID: 45303
Werushka90

To je eshop nějaký? Ještě jsem o něm neslyšela. Jaké mají šperky prosím?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Werushka90 | 17.11.2023 14:49 | ID: 45240
Werushka90

Koupila jsem sestře ocelový náramek a k tomu i kašmírovou šálu od Eweny. Šály jsem teda brala 4 protože tam měli akci 3+1 a myslím že zrovna šála se na Vánoce hodí. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 31.10.2023 17:43 | ID: 45086
Werushka90

Já bych chtěla koupit našim nějaké luxusní barové skleničky, prosím o inspiraci :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 28.10.2023 23:09 | ID: 45050
Werushka90

Podívej se na nabídku Iuvenio. My ji s mamkou používáme obě a nemůžeme si ji vynachválit, krásně vyhlazuje a zpevňuje pleť a mají přípravky pro všechny typy pleti ;)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HancaN | 26.10.2023 22:14 | ID: 45013
Werushka90

Já bych chtěla mamce koupit nějakou kvalitní a účinnou kosmetiku na zralou pleť, můžete doporučit?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 25.10.2023 09:52 | ID: 44985
Werushka90

DONOVALKA-No paráda, tam se chystám teď právě o víkendu, tak se tam stavím a mrknu se jestli tam něco od něj najdu. Koukala jsem se na webu a má to teda dobrý recenze, za odkaz děkuji. Super jsou i ty videa co tam má. Na nich jsem se sekla. :D Ještě pořádně projdu co by pro ni bylo nejlepší a nějak se nenápadně zkusím vyptat co všechno ji vadí. Tak snad jí udělám radost. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Myskovatera | 21.10.2023 04:09 | ID: 44936
Werushka90

Zdravím, tak jestli mu chcete udělat radost, tak já bych mohla poradit. Mě se tomu mému podařilo udělat radost, když jsem mu koupila na narozeniny bagr na dálkové ovládání https://www.rcobchod.cz/produkty/bagr-na-dalkove-ovladani-hn516-P307675.html Naučil se ho rychle ovládat. Manžel mu navíc koupil písek na zahradu, takže může i skutečně bagrovat. Na vánoce jsem mu objednala nákladní auto, aby mohl i převážet.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Donovalka | 20.10.2023 10:37 | ID: 44912
Werushka90

MARGARETAD- Určitě. Já jsem mladé dlouho říkala ať investuje taky do dobré kosmetiky a ona že to je zbytečný. Klasika. No brala jsem ji tuhle celou řadu https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/, ale mají jich tam teda víc na různé typy vlasů a problémů. No hlavně si ji pak dokupovala, když jí to došlo, dá se to koupit i samostatně ty produkty. :) Jinak ji mají jak tady na webu tak třeba se dá sehnat i v Rossmannu, ale nevím jak je to kde vybavené samozřejmě. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka