facebook
Dobré ráno, je pátek 29.3.2024 a svátek slaví Arnošt

Volný čas

První příspěvek v tématu Volný čas
Slunicko.77 | 29.07.2020 21:25 | Volný čas | ID: 26973
Slunicko.77

Maminy, měla bych dotaz. Chci s dětma zkusit vyrábět šperky. Myslím, že by nás to všechny mohlo bavit, navíc budeme mít originální dárečky pro rodinu. Chci se zeptat - můžete doporučit shop, kde koupit komponenty?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
JáKarla | 03.09.2020 08:26 | ID: 27202
Mirka

Ahoj, za mě doporučím tento shop https://www.koralek-obchod.cz. Já tam nakupuju moc ráda :) Mají tam opravdu senzační nabídku.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 01.10.2020 22:24 | ID: 27377
Mirka

Super, moc moc díky za info. Na Koralek-obchod určitě mrknu :) Jen se ještě zeptám - jak je to s nákupem tech komponentů? Musím kupovat nějaký větší množství nebo se dá koupit jen tolik, kolik opravdu využiju?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
JáKarla | 31.10.2020 12:15 | ID: 27549
Mirka

Právě jen takové množství, které spotřebuješ. To je na tom shopu super. Já jsem dřív nakupovala jinde, ale bohužel, musela jsem kupovat celá balení, která prostě nespotřebuju... Takže proto doporučuju ten koralek-obchod.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 20.11.2020 18:29 | ID: 27653
Mirka

Nevím jak máš staré děti, ale když by je nebavilo navlékání korálků, tak zkus fimo hmotu, mají parádní sady pro děti a moje holky to baví moc :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 24.11.2020 16:34 | ID: 27684
Mirka

Ta fimo hmota je vhodná i pro děti ? Od kolika let ?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 30.11.2020 12:21 | ID: 27785
Mirka

Moje děti teda ty korálky baví moc... Po hmotě je zbytečný nepořádek :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 10.12.2020 09:54 | ID: 27846
Mirka

Jestli si to dobře pamatuju, tak na krabici píší od 6 let, ale pustila bych k tomu i mladší dítě pokud bude mít někoho na pomoc :) tohle je ta sada https://www.koralek-obchod.cz/sada-fimo-kids-form-play-ranger

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 15.12.2020 15:31 | ID: 27890
Mirka

Paráda, jsem ráda, že jsem dostala tady ten tip a stihla jsem ji do Vánoc sehnat :) uvidíme jak se s tím bude pracovat a jestli se nám to povede vytvořit tak, jak to mají na tom obrázku :D

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 18.12.2020 18:47 | ID: 27927
Mirka

Pracuje se s ní super, koupila jsem tu sadu pro 3,5 letou dcerku a společně se nám to podařilo vytvořit podle předlohy ty příšerky, takže si myslím, že není problém to dát do rukou i menším dětem :) zkus se podívat po novém roce na ty jejich stránky jestli naskladní víc druhů, protože předtím jich tam měli na výběr fakt hodně https://www.koralek-obchod.cz/fimo-kids-sady/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka