facebook
Příjemnou noc, je úterý 18.6.2024 a svátek slaví Leoš

Vítejte v těhotenství

Vítejte v těhotenství! Začíná období trvající zpravidla 40 týdnů, které je zakončeno narozením nového života. Těhotenství sebou nese spoustu nových okamžiků a informací, které jsme vám připravili přehledně na jednom místě. Zvláště očekáváte-li narození svého prvního potomka, bude řada věcí pro vás nových. Je proto vhodné mít veškeré údaje seskupené pohromadě.


Těhotenství je jedním z nenáročnějších období v životě ženy, a to jak z hlediska fyzického, tak i z hlediska psychiky. Je proto důležité, aby tělo budoucí maminky bylo v náležité kondici a připraveno toto zátěžové období zvládnout. Nastávající maminka by tomu měla přispět i v průběhu těhotenství zejména správnou a vyváženou stravou, dostatečným pohybem a pravidelnými lékařskými kontrolami.

 

Na našem portálu o těhotenství jsme proto pro vás připravili celou řadu odborných článků, které vás upozorní na to, jaké potraviny, léky a potravinové doplňky nejsou pro budoucí maminku vhodné. Dále zjistíte, jaký druh sportovních aktivit je v průběhu těhotenství bezpečný. Upozorníme vás na vaše práva v zaměstnání a na jaké sociální dávky se máte připravit. Sledujte náš portál a dozvíte se víc.

zalozka