facebook
Příjemnou noc, je úterý 18.6.2024 a svátek slaví Leoš

Váš život v průběhu těhotenství

Váš život se v průběhu těhotenství změní. Postupně si budete čím dál více uvědomovat, že mezi vás přibude nový člen rodiny. V průběhu těhotenství vás čeká celá řada změn a nových událostí, se kterými se můžete seznámit na tomto portálu.  

 

Provedeme vás jednotlivými týdny a trimestry vašeho těhotenství, abyste získali konkrétnější představu o vašem miminku, jak se v daném období vyvíjí. Jaký vliv má těhotenství na váš rodinný život, se dočtete v sekci věnované této oblasti. Očekávání miminka má vliv i na vaše volnočasové aktivity. Bohužel ne všechny činnosti jsou v průběhu těhotenství vhodné. Přečtěte si proto pozorně, při jakých činnostech byste měly být zvláště opatrné, případně je zcela vyloučit.

 

Těhotenství ovlivní prakticky každou část vašeho dosavadního života. Budoucí maminka musí pečlivě zvažovat v jednotlivých stadiích způsoby dopravy a cestování. V zaměstnání je nutné omezit práce, které jsou ženám během těhotenství zakázané, a zároveň lze jen doporučit, aby se nastávající maminka poradila se svým lékařem o vhodnosti vykonávané práce. V článcích od našich odborníků se dozvíte, odkdy máte právo nastoupit na mateřskou dovolenou a jak dlouho budete pobírat peněžitou pomoc v mateřství.

zalozka