Zdravím všechny, potřebovala bych změřit zrak a asi i budou potřeba brýle, jelikož jsme se nastěhovali před pár měsíci do Pardubic moc toho tady ještě neznám. Našla jsem si ale v okolí optiku Doktor Klain. Máte nějaká zkušenosti? Vypadá teda velmi hezky a kvalitně. Je to tak i ve skutečnosti?
Ahojky, ano mohu potvrdit. Objednala bych se tady https://www.doktorklain.cz/mereni-zraku/, termíny mají velmi rychlé. Brýle i obroučky mají také velmi kvalitní a více druhů, všechno Vám vysvětlí, ukáží. Můžete si aji vybrat obroučky předem a podívat se jestli je mají na pobočce. :)
Super, moc děkuju! Hned jdu teda na to. Já mám zkušenosti teda zatím úplně nehezké, takže budu moc ráda za dobrý přístup a kvalitní brýle.
2013 Copyright © - Další šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu majitele zakázáno. Pro ženy v období těhotenství je tu nabídka kojící noční košile v přehledné nabídce Do porodnice, vše v prvotřídní kvalitě. Dámské noční košilky zde. Módní oblečení na naspani.cz - Noční košile, pyžama, župany, spodní prádlo a další super kousky.