facebook
Dobré odpoledne, je pátek 29.3.2024 a svátek slaví Arnošt

Plastika

První příspěvek v tématu Plastika
Lotrinka | 04.04.2019 10:31 | Plastika | ID: 24834
Lotrinka

Maminky, je tu některá, co má za sebou plastiku prsou? Měla bych dotaz. Chci se zeptat na pooperařní průběh... Jde mi o to, jak moc to po zákroku bolí, jak dlouho je člověk mimo provoz? Slyšela jsem ale, že si je možno koupit jakousi pumpičku, ve které je látka, která tlumí ty pooperační bolesti. Stojí asi 4 tisíce. Nevíte, o co jde? Já jsem o tom slyšela mluvit ženský u doktora...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivana0023 | 27.02.2024 21:25 | ID: 45968
Jaja88

Nemyslím si, že by taková pumpička byla potřeba. Jasně, že to bude bolet, ale horší než porod to nebude a to si musíš říkat . Mě čeká labioplastika na klinice https://www.labioplastika-praha.cz/ a taky z toho mám strach. To bude podle mě horší než plastika prsou a taky to určitě zvládnu .

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaja88 | 11.03.2024 09:50 | ID: 46070
Jaja88

Pumpičku jsem neměla, takže nepomohu. Ale na plastice jsem byla. Navštívila jsem pár doktorů na konzultaci a nakonec jsem si vybrala pana doktora Justana. Měla jsem teda augmentaci pomocí vlastního tuku s modeláží. Výsledek byl tedy skvělý. Nechtěla jsem vyloženě implantáty. Byla jsem cca 3 týdny na pn, ale to záleží také na tom co děláte za práci. Každý se hojí jinak.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Patyna | 15.03.2024 11:25 | ID: 46097
Jaja88

O tom jsem také přemýšlela. Líbí se mi že vlastně nedostanete do těla implantát, ale zvětšení je defacto přirozené a ještě k tomu máte i liposukci. Takže dva v jednom, to mi přijde super. Můžu vědět kolik jste platila?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaja88 | 25.03.2024 13:26 | ID: 46181
Jaja88

Cena se odvíjí vždycky od pacientky, takže to je zavádějící. Mrkněte kdyžtak na stránky https://justan.cz/cenik#cenik a po konzultaci Vám i doktor řekne celkovou částku, kterou by jste nakonec za proceduru zaplatila. Jen potom je super, když teda nebudete chtít dále hubnout. Já jsem třeba měla hodně boky a spodní bříško, takže se to vzalo od tam a prsa sem i tím zvětšila. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka