facebook
Dobrý večer, je čtvrtek 28.3.2024 a svátek slaví Taťána

Padání vlasů

První příspěvek v tématu Padání vlasů
sabinka | 16.05.2017 16:26 | Padání vlasů | ID: 2688
sabinka

Zdravím, prosím o radu, v poslední době velmi trpím na vypadavani vlasů, byla jsem teď ve stresu + jsem zhubla. Poslední měsíc a půl je vše v pořádku, bohužel mi stále padají vlasy. Znáte někdo nějaký přípravek, který na to pomáhá???

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 17.05.2017 16:19 | ID: 2704
Allettka

Co se u mě chytlo a mělo opravdu viditelný výsledek byl Forcapil. Doplňkům stravy jsem nikdy moc nevěřila, tady jsem byla příjemně překvapena.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 18.05.2017 13:06 | ID: 2714
Allettka

Pokud padání vlasů přetrvává, tak bych se obrátila na nějakého odborníka, aby se to včas zastavilo. Vím, že se tomu věnují na vlasové klinice v Praze www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni a pomocí toho vyšetření najdou nejvhodnější řešení, jak padání vlasů zastavit.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 18.05.2017 14:34 | ID: 2716
Allettka

Také ho beru, doporučila mi ho známá, která ho brala po porodu v době největšího padání. Jím ho už přes 2 měsíce a padání vlasů je pryč. Navíc jsou vlasy viditelně silnější, nelámou se a jsou krásně lesklé.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Elisab | 08.06.2017 19:43 | ID: 2845
Allettka

Nakupuj nejakouepsi kosmetiku, me se v tomhle zamlouva notino.cz, najdu tam vse, nejen vlasovou kosmetiku.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 21.06.2017 14:20 | ID: 2953
Allettka

Dobrý den...Doporučuji nejprve zjistit příčinu padání vlasů a na základě výsledků pak zvolila řešení... Příčina se zjišťuje např. trichologickým vyšetřením... http://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alexis | 20.10.2017 11:20 | ID: 3379
Allettka

zkuste březovou vodu :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Bibi | 22.10.2017 22:38 | ID: 3404
Allettka

Ahoj zjistila jsem,že mi poslední dobou začaly hrozně padat vlasy,jsem tedy trochu ve stresu,ale má obavy,abych nebyla za chvíli plešatá. Máte s něčím zkušenost na tento problém?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Emanuela | 23.10.2017 17:19 | ID: 3411
Allettka

Vyzkoušej forcapil,ten mi opravdu zabral,zkusila jsem různé doplňky,ale nic mi nezabralo ,tak dobře jako forcapil.cz

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 23.11.2017 16:59 | ID: 3511
Allettka

Je i na vypadavání vlasů, resp. proti?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka