facebook
Dobré odpoledne, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

Padání vlasů

První příspěvek v tématu Padání vlasů
sabinka | 16.05.2017 16:26 | Padání vlasů | ID: 2688
sabinka

Zdravím, prosím o radu, v poslední době velmi trpím na vypadavani vlasů, byla jsem teď ve stresu + jsem zhubla. Poslední měsíc a půl je vše v pořádku, bohužel mi stále padají vlasy. Znáte někdo nějaký přípravek, který na to pomáhá???

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Allettka | 18.09.2022 12:36 | ID: 38378
Allettka

To bude mít radost, protože mně ty jejich vitamíny taky pomohly https://expertnavlasy.eu/products/mothers-formula-virtue-herbs

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 15.08.2022 14:27 | ID: 38037
Allettka

Tomu věřím, protože mám od nich komplet vlasovou péči a díky tomu se mi daly vlasy dohromady. Nicméně vitamíny budu kupovat mamce k narozeninám, protože pořád poslouchám, jak jí padají vlasy, tak jí to určitě udělá radost.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lauren | 25.07.2022 10:09 | ID: 37805
Allettka

Na expertnavlasy.eu mají doplněk proti padání vlasů, který opravdu pomáhá a to poměrně rychle.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Karolinka95 | 23.07.2022 12:29 | ID: 37754
Allettka

Doporučuju vyzkoušet přírodní kosmetiku od khadi. Mám jejich celkovou péči o vlasy a naštěstí mi vlasy přestaly v takovém množství padat a dorůstají mi.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mary22 | 21.03.2022 14:25 | ID: 35677
Allettka

To vypadávání vlasů může ještě nějakou dobu trvat než se to zastaví. Zkusila bych lepší stravu, nějaké vitamíny, pohyb, nezatěžovat vlasy a pak mi hodně pomohl přípravek Hair Loss www.reparexshop.cz/vlasova-kosmetika/reparex-against-hair-loss/ .

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 31.08.2021 15:19 | ID: 31168
Allettka

Jestli máš řidší vlasy, tak se doporučuje keratin, protože ty spoje jsou malé, lehé a vlasy nijak nepoškozují. Pokud si budeš objednávat vlasy, tak doporučuju tady ten eshop www.clipinhair.cz

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivana0023 | 16.08.2021 07:11 | ID: 30889
Allettka

Je jasné, že ti vlasy padají vinou stresu. Bude chvíli trvat, než se vše srovná a vlasy budou růst a ne padat. Můžeš to podpořit vhodnými přípravky a doplňky stravy. Já osobně nedám dopustit na masku na vlasy s CBD od Pura Vida Organic. Hledala jsem nejlepší masky na vlasy a na https://zivotavyziva.cz/masky-na-vlasy/ mě zaujala právě maska s CBD. O CBD ledacos vím, proto jsem si byla téměř jistá, že bude maska skvělá a taky je .

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 27.07.2021 18:54 | ID: 30648
Allettka

Ahoj, vy co máte řidší vlasy, tak máte je některá taky prodloužené respektive zahuštěné ? Hrozně potom toužím, ale bojím se, aby to vlasy moc nezatížilo :/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Radka1980 | 29.06.2021 22:36 | ID: 30247
Allettka

Jezdí ti takovou kamerkou po hlavě a tím vyšetří vlasovou pokožku, není to nic nepříjemnýho.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka