facebook
Dobré odpoledne, je úterý 7.5.2024 a svátek slaví Statní svátek

Hubnutí

První příspěvek v tématu Hubnutí
Miniee | 28.01.2020 20:01 | Hubnutí | ID: 26134
Miniee

Holky, dovoluji si dotaz - jak se tváříte na proteinové diety? A máte třeba někdo zkušenosti konkrétně s dietou KetoFit. Budu ráda za každou radu. Zejména mě zajímá to, jak chutnají jídla a zda jste při této dietě netrpěli hlady a taky to, zda jste si novou váhu udržely, nebo zda šly kila zase nahoru?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lentilka123 | 27.04.2023 19:17 | ID: 43044
TanaH

Je super,že vůbec existuje taková dieta,která vážně funguje.Co je to přesně za tu dietu?Láká mě ji vyzkoušet.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mandarinka1 | 30.04.2023 13:56 | ID: 43114
TanaH

Je to přesně tady tato dieta https://www.ketofit.cz/keto-dieta-na-4-tydny-140-porci.Také jsem zjistila,že obsahuje nejméně sacharidů ze všech diet což je super věc na rychlé hubnutí.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Polinko | 13.06.2023 23:47 | ID: 43583
TanaH

Jojo, dieta je super. Na nastartování metabolismu a změnu životního stylu :) Jinak já k tomu ale doporučuji i cvičení. Na udržení nové váhy a zpevnění.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 14.06.2023 11:28 | ID: 43594
TanaH

Ty cvičíš nějak pravidelně? A chodíš do posilky nebo cvičíš doma? Co ti vyhovuje víc?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kozlickova | 31.10.2023 08:03 | ID: 45070
TanaH

Pravidelný pohyb, denně nachodit hodně kroků, pravidelný spánek a správné stravování. To je cesta k lepší váze a celkově k lepšímu zdravotnímu stavu. Když jsem se začala pravidelně hýbat, tak mi to opravdu hodně pomohlo. Ideální je také si své denní výsledky pravidelně sledovat, a k tomu mi perfektně pomáhají chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-prime-cerna/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 30.04.2024 23:59 | ID: 46419
TanaH

Já jsem zhubla s KetoDiet 15 kilo a jsem moc ráda, že jsem jí zkusila, protože předtím se mi dlouho nedařilo a teď si konečně držím ideální váhu :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka