Zdravím, mám v poslední době dost velké bolesti v oblasti paty na chodidle. Čím větší zátěž, tak tím i větší bolest, která mě někdy dokáže dost potrápit. Jak to řešit?
Může to být patní ostruha. Je potřeba protahovat plosku nohy a cvičit s masážními míčky.Záleží jak silná je bolest a jak dlouho tě to trápí. Já jsem musela s tím na ortopedii a dělali mi obstřik. Ten nepomohl tak jsem chodila na ultrazvuk. S tím se to zlepšilo no není to ještě dokonalé. Když tak se dělá rázová vlna nebo ozařování.
Já jsem někdy po náročnějším dni opravdu trpěla. Nejen že to bylo nepříjemné, ale někdy jsem pak na chodidlo nemohla ani pořádně došlápnout. Víte co mi nakonec opravdu pomohlo? Začala jsem používat pravidelně bandáž na chodidlo https://www.polojasno.cz/eshop/zdravotni-bandaze-push/1572/bandaz-na-chodidlo-fp-push-med Je pohodlné a vlezete se s ním v pohodě i do boty, takže za mě spokojenost a nemusím se v pohybu tolik omezovat.
Tak například mně ty bandáže nepomáhali, taky jsem na to trpěla. Pomohla až operace:-(
Hele, to zní dost jako přetížená pata nebo třeba začínající ostruha. Mně na podobný bolesti hodně ulevil tenhle gelík https://www.drmax.cz/alavis-maxima-trau-max-100g Příjemně chladí a ta bolest dost ustoupí. Má v sobě mentol a taky celadrin, což je taková směs mastných kyselin na svaly, šlachy a klouby. Hlavně se dobře se to vstřebává, takže žádný ulepený nohy.
Já teda taky používám z polojasno.cz tu bandáž na chodidlo a mně to pomáhá moc. Navíc je i pohodlná, takže jí můžu nosit pravidelně a je to pro mě teda velký game changer 
Po jaký době ten gelík tak zabere? Musí se to mazat nějakou delší dobu?
2013 Copyright © - Další šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu majitele zakázáno. Pro ženy v období těhotenství je tu nabídka kojící noční košile v přehledné nabídce Do porodnice, vše v prvotřídní kvalitě. Dámské noční košilky zde. Módní oblečení na naspani.cz - Noční košile, pyžama, župany, spodní prádlo a další super kousky.