facebook
Příjemnou noc, je sobota 27.6.2026 a svátek slaví Ladislav

Nosítko pro miminko

První příspěvek v tématu Nosítko pro miminko
HancaN | 18.12.2024 15:00 | Nosítko pro miminko | ID: 48468
HancaN

Maminky, máte některá zkušenost s tímhle nosítkem https://www.crystalbaby.cz/ergobaby-adapt-nositko-soft-flex-mesh-olive-green ? Líbí se mi, že drží miminko v ergonomické poloze a dá se nosit v různých pozicích, i ta prodyšná látka mi přijde fajn. Má někdo vyzkoušeno?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 10.10.2025 20:26 | ID: 51094
Nikoleta

Kamarádka měla přesně tohle nosítko v té olivově zelené a hrozně si ho chválila jako hrozně pohodlný Díky ní jsem si pak koupila trošku vymakanější verzi Omni Deluxe od Ergobaby, také z Crystalbaby, a jsem taky moc spokojená. Má víc možností nošení a je super i na delší procházky. Pokud kdokoli uvažuje o nosítku, určitě je to dobrá volba! ????

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
simona.novak23 | 12.10.2025 16:13 | ID: 51129
Nikoleta

Mrkněte na Feedo, je tam podzimní výprodej, slevy až 65%. Mají tam na výběr z hodně značek a opravdu je vše kvalitní a za skvělé ceny.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Nikoleta | 15.10.2025 09:00 | ID: 51153
Nikoleta

Taky jsem teď nakoupila, probíhá tam vícero akciček, já využila podzimní výprodej a slevu na pampers a mám zas tak na půlroku zásobu. ????

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 07.01.2026 09:32 | ID: 52344
Nikoleta

U nosítek je prodyšnost materiálu naprosto klíčová, hlavně pokud plánujete nosit delší dobu v kuse nebo v teplejším počasí. Právě tento model lolátkových nosítek se mi dítě často potilo na bříšku a já na hrudníku, což bylo nepříjemné pro oba, ale tenhle Mesh materiál opravdu větrá a pocitově je to úplně jiná liga. Co se týče ergonomie, sedělo nám skvěle v každém věku, protože se dá plynule nastavovat podle toho, jak miminko roste, a nemusela jsem dokupovat žádné novorozenecké vložky. Ta barva Olive Green je navíc v reálu moc hezká, taková praktická a unisex, takže v tom bez řečí nosil i partner. Nejvíc jsem ocenila bederní oporu – i když malý nabíral na váze, záda mě nebolela ani po dvouhodinové procházce, protože ta váha se opravdu dobře rozloží. Za mě je to jedna z nejlepších investic, co se týče výbavy.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jolykonvalinka | 03.06.2026 17:42 | ID: 54230
Nikoleta

Nosítko máme v něm je malý úplně spokojený, hlavně v něm krásně usíná a vydrží v klidu i na delší nošení. Můžu se ale zeptat, v čem vám děti spinkají v postýlce? My s tím teď trochu bojujeme...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Nikoleta | 05.06.2026 15:41 | ID: 54238
Nikoleta

To máme úplně stejně, v nosítku usne hned, ale v postýlce to je u nás občas boj. Nám se docela osvědčily bambusové spací vaky od Liaabebe – malý je v nich takový víc v teple a nemá tendenci se odkopávat, takže se pak tolik nebudí. Navíc mi přijde, že má v tom víc jistoty a líp se uklidní

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka