facebook
Dobrý večer, je sobota 27.6.2026 a svátek slaví Ladislav

Mentolové cigarety

První příspěvek v tématu Mentolové cigarety
Terka | 13.05.2026 00:12 | Mentolové cigarety | ID: 53914
Terka

Čauky, holky vy co kouříte. Co máte místo těch starejch mentolek a ochucenejch cigaret? Já už nikde nemůžu sehnat ani klasický mentolky, ani ty práskačky a upřímně mě ty normální cigára vůbec nebaví. Zkoušela sem tam i nějakou jednorázovku, ale přišlo mi to strašně umělý.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 20.05.2026 23:01 | ID: 54075
sabinka

Já sem nakonec kvůli tomu přešla na vapíky ????. Za mě je dobrej tenhle liquid https://www.vaporism.cz/e-liquid-emporio-tabacek-mentol-10ml/ a fakt mi nejvíc připomíná klasický mentolky. Ttakovej svěží tabákovej mentol, nechutná to nějak uměle a hlavně to není přeslazený.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Terka | 21.05.2026 23:25 | ID: 54095
sabinka

Díkec. Hele a jakou tu elektronku bys mi doporučila na začátek Sabčo?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 22.05.2026 23:09 | ID: 54112
sabinka

Hele na začátek bych šla určitě do něčeho jednoduchýho, ať to nemáš moc složitý. Já mám OXVA Xlim GO. Je to lehoučký, jen to naplníš a potáhneš, nic nemusíš nastavovat. Má to dobrý podání chuti a vydrží dost dlouho nabitá. Kupovala jsem ji taky na tom Vaporism, mají ji tam i v různejch barvičkách.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Terka | 26.06.2026 01:07 | ID: 54607
sabinka

Díky moc :) A jak dlouho ti vydrží jedna náplň a jak často měníš ten pod? Ať mám představu, kolik to tak vyjde.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 27.06.2026 11:37 | ID: 54619
sabinka

Jasně :) Ono je to hlavně podle toho, jak moc taháš. Mně jedna náplň vydrží pár dní, ale někdo ji má klidně dýl. Ten samotnej pod bych řekla zhruba tak jednou za měsíc, podle toho, co vapuješ a jak často. Když používáš hustší liquid nebo jedeš fakt často, tak se opotřebuje rychlejc. Jinak na tom Vaporismu mají ty pody normálně na doobjednání, takže pak nemusíš obíhat trafiky a shánět, kde je zrovna mají.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka