facebook
Dobré dopoledne, je čtvrtek 25.6.2026 a svátek slaví Ivan

Od kdy začít s příkrmy?

První příspěvek v tématu Od kdy začít s příkrmy?
Amazonka33 | 30.07.2023 22:24 | Od kdy začít s příkrmy? | ID: 44248
Amazonka33

Ahojky, kdy jste začínaly s příkrmy? Malý má necelé 4 měsíce a je plně kojen.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Radka1980 | 25.09.2024 12:22 | ID: 47541
DanickaKa

Jaruška: My ho máme a nevyměnila bych to za nic. Podívej se na tuhle českou firmu https://www.dionela.cz/ mají opravdu kvalitní filtry (vyhrály i v dTestu) a nám ochotně poradili s výběrem ;)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
verkaherka001 | 23.04.2026 16:05 | ID: 53685
DanickaKa

Připravujete dětem doma přesnídávky, nebo spíš kupujete? A jaké kombinace mají u vás největší úspěch?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Nikoleta | 24.04.2026 14:04 | ID: 53694
DanickaKa

Já to střídám někdy udělám doma, ale často kupuju a za mě je jistota Hamánek a ty jejich tvarohový kapsičky jsou fakt super, u nás jedou pořád

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HancaN | 26.04.2026 22:06 | ID: 53745
DanickaKa

Od Hamánka taky hodně kupuju, brala jsem od nich příkrmy a teď často kupuju ty ovocné kapsičky, líbí se mi složení a taky mají hodně příchutí a vždycky chutnají.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Patyna | 27.04.2026 20:28 | ID: 53757
DanickaKa

Ty tvarohový kapsičky myslíš třeba tyhle https://www.healthfactory.cz/ovocne-prikrmy/hamanek-jahoda-a-jablko-s-tvarohem-6m-100-g/ ?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 15.05.2026 15:13 | ID: 53965
DanickaKa

Patyna: Ty kapsičky vypadají dobře, líbí se mi složení bez přidaného cukru atd. a s tím tvarohem to bude zase alespoň změna

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka