facebook
Dobré dopoledne, je pondělí 6.5.2024 a svátek slaví Stanislav

Bytové doplňky

První příspěvek v tématu Bytové doplňky
Slunicko.77 | 30.08.2022 19:58 | Bytové doplňky | ID: 38254
Slunicko.77

Ahoj maminy, potřebuju poradit... Ráda bych oživila náš byt nějakými doplňky. To, co mají v obchodech se mi nějak nelíbí. Máte tip, kde bych sehnala hezké, kvalitní a designové kousky? Koukala jsem se už, co by se mi tak líbilo a zaujal mě shop https://www.bakly.cz. Máte s ním zkušenosti?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jolykonvalinka | 03.07.2023 22:23 | ID: 43849
Jolykonvalinka

Tak jsem se dívala na jejich stránky a rámečky vypadají dobře, dost mě zaujalo že nemusíš vrtat a jen je nalepíš a můžeš opakovaně. Hned jsme si je objednala, tak čekám až dorazí a budu lepit :-).

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 02.07.2023 23:45 | ID: 43838
Jolykonvalinka

Ahoj já mám tedy více rámečků na jedné stěně. zvolila jsem plastové a samolepící z eshopu rameckuj . Jednoduše jen nalepíš na zeď a nemusíš vrtat, takže to máš bez práce.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jolykonvalinka | 01.07.2023 14:56 | ID: 43802
Jolykonvalinka

Ahoj maminky, chtěla bych si vystavit fotky malého nebo takto ráda bych si udělala nějakou koláž. Máte to v jednom větším rámečku nebo máte menší rámečky a více jich pohromadě?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 26.06.2023 21:27 | ID: 43733
Jolykonvalinka

Taky jsem hledala nějaký stylový a moderní a nakonec jsem koupila tenhle https://www.bakly.cz/stojan-na-vino-rocks-black-26657 a podle mě je to fakt designovka :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lenanna | 23.06.2023 19:15 | ID: 43680
Jolykonvalinka

Já sháním nějaký stylový stojan na víno, co jsem zatím všemožně koukala tak mají buď takové nevkusné nebo z nějakého drátu, že to působí hrozně lacině. Chtěla bych něco, co se bude hodit do moderního interiéru, máte tip?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivana0023 | 17.06.2023 21:21 | ID: 43616
Jolykonvalinka

Z dovolením se připíchnu . Taky sháním nějaké doplňky, ale nic moderního. Máme takový retro nábytek z https://www.finecase.cz/ , tak teď přemýšlím, co by se k němu vlastně hodilo a kde to sehnat, tak budu ráda za každé typy, jestli máte někdo zařízené bydlení stejně jako my .

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 24.05.2023 23:18 | ID: 43387
Jolykonvalinka

Já teda taky moc hezký věci vybrala na Bakly. Brouzdala jsem po hoodně eshopech ale tady mi to stylově vyloženě sedlo :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Wandysek | 30.01.2023 17:03 | ID: 41665
Jolykonvalinka

Tak super... to je nejlepší kombinace - jak se ti hodí do bytu, líbí se ti a ještě je pohodlné :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 19.12.2022 19:17 | ID: 40849
Jolykonvalinka

Já jsem třeba neodolala a to křeslo jsem si prostě musela koupit :) Je senzační, jsem z něj nadšená :) Krásně se mi hodí do interiéru.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka