facebook
Dobré ráno, je pátek 19.4.2024 a svátek slaví Marcela

Kosmetika

První příspěvek v tématu Kosmetika
Miniee | 04.09.2022 23:53 | Kosmetika | ID: 38309
Miniee

Ahojky :) Holky, chtěla bych se zeptat, podle čeho si vybíráte kosmetiku? A už máte tip na kvalitní kosmetiku nebo pořád hledáte tu, která vám sedne?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
JáKarla | 05.09.2022 06:59 | ID: 38311
zuzanabul

Ahoj, no, kosmetika... docela ošemetné, ale taky věčné téma :) Já se přiznám, že co jí týká, tak než jsem si vybrala takovou, co mi bude sedět, dalo mi to dost práce :) Nakonec jsem vsadila na přírodní z elabela :) Ta mi sedí perfektně.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HadekTana | 12.12.2022 20:55 | ID: 40544
zuzanabul

Já budu ráda za doporučení na osvědčenou kosmetiku na vrásky. Pořád zkouším něco novýho ale výsledky zatím nic moc :-/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 13.12.2022 21:30 | ID: 40567
zuzanabul

Přesně, asi naivně čekám že mi nějaká kosmetika pomůže alespoň zjemnit vrásky, ale zatím jsem neměla úspěch…

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 16.12.2022 23:07 | ID: 40695
zuzanabul

Doporučuju kosmetiku Miracletox, mám od nich teď tuhle sadu https://www.byfemme.cz/beyond-program-home-care-miracletox-cistici-rada-zdarma/ a vyloženě mi po ní pleť omládla :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
bobina | 15.03.2023 07:04 | ID: 42406
zuzanabul

Docela nečekaně a na doporučení kamarádky jsem si objednala kosmetiku ze stránky topvet.cz s hadím sérem a teda pecka ženy,. to vřele doporučuji vyzkoušet

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 21.03.2023 15:04 | ID: 42474
zuzanabul

co konkrétně za produkt jsi tam prosím brala?Koukám na stránky a vypadá to suprově, to bych mohla vyzkoušet taktéž..

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
barca1 | 24.04.2023 13:04 | ID: 42941
zuzanabul

Mamka má velmi oblíbenou kosmetiku na vrásky s hadím jedem. :) Používá krém i sérum na oční vrásky a jen si to pochvaluje. A je pravda, že má pleť mnohem vyhlazenější a šťavnatější. :) Navíc česká firma a přírodní složení, takže o to lepší.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Werushka90 | 17.11.2023 13:11 | ID: 45231
zuzanabul

Mám moc ráda přírodní kosmetiku ze stránek MilujuBio. Mají velký výběr kosmetiky a neustále nějaké akce. Momentálně nejvíce využívám kosmetiku od Utrekramu. Zatím testuji, ale už teď mohu říci že je velmi příjemná jak na pleti tak i na těle. Neucpává pleť, není těžká ani pleť nijak nedráždí. Hezky vyživuje a hydratuje. Na zimu za mě prozatím spokojenost.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jolykonvalinka | 21.11.2023 09:40 | ID: 45277
zuzanabul

Ahoj hledám nějakou opravdu účinnou kosmetiku na vrásky, vyzkoušela jsem už nějakou, ale neviděla jsem žádný účinek. Jedná se mi hlavně o vrásky okolo očí.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka