facebook
Příjemnou noc, je pondělí 29.4.2024 a svátek slaví Blahoslav

Zkušenost s klinikou Repromeda

První příspěvek v tématu Zkušenost s klinikou Repromeda
Donovalka | 22.01.2024 22:06 | Zkušenost s klinikou Repromeda | ID: 45765
Donovalka

Zdravím všechny, máte prosím někdo zkušenost s otěhotněním na klinice Repromeda? Jaký mají celkově přístup a jakou mají úspěšnost?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Diana K. | 25.01.2024 17:29 | ID: 45819
Jaja88

Dobrý večer, já mám s klinikou jen tu nejlepší zkušenost. Přístup musím velmi pochválit a myslím, že i úspěšnost mají moc dobrou, vhledem k tomu, že fungují už 25 let. Ale hlavně se nám u nich podařilo otěhotnět, což je asi nejvíc :) Co se mi u nich líbilo je, že dělali velmi důkladná vyšetření, zejména genetiku embryí - většinou tam se skrývá nějaký problém, aspoň tak to bylo u nás.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 26.01.2024 21:35 | ID: 45829
Jaja88

Mám stejnou zkušenost - my s manželem jsme se o miminko snažili roky, dokonce jsme byli i na několika klinikách, ale otěhotněla jsem až loni va Repromedě. Co se týká toho důkladného testování, to souhlasím s Dianou - dělají všechny testy a nastaví léčbu tak, aby se těhotenství povedlo. Takže za mě kliniku rozhodně doporučím www.repromeda.cz

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaja88 | 13.03.2024 08:37 | ID: 46079
Jaja88

S tou nemám žádnou zkušenost. My jsme byly na klinice IVF Zlín. A tu tedy za nás mohu doporučit, tam jsme byly moc spokojení, jak se samotnou péčí tak i s přístupem personálu a i okolím kliniky. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Patyna | 15.03.2024 11:51 | ID: 46099
Jaja88

Mohu se zeptat proč jste si vybrali zrovna tuto kliniku a jakou metodu jste podstupovali? U koho jste byly?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaja88 | 25.03.2024 12:12 | ID: 46178
Jaja88

Měli jsme paní doktorku Krupkovou. Úžasná péče. Veliká spokojenost. Kliniku jsme si vybrali na základě pozitivních recenzí a komentářů a také díky velké úspěšnosti s početím. :) Měli jsme metodu EbryoGen+ BlastGen, jelikož jsem prodělala předtím 4 samovolné potraty, tato metoda je právě pro takové ženy jako jsem já. Plus jsme ještě zvolili PICSI, kdy se vybere nejlepší spermie, laicky řečeno. :) Krásně se o nás starali, byly velice milý a empatičtí. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka