facebook
Příjemnou noc, je neděle 7.3.2021 a svátek slaví Tomáš

5 důvodů proč využít Vitapixlu


Ilustrační fotografie

1) Vitapixla nabízí 784 kombinací

   

Kouzlo objevování stále nových a nových chutí. Pravá výhoda toho, že nemusíte spoléhat na chutě výrobců, kteří připraví dvě nebo tři kombinace chutí a vy se jim musíte přizpůsobit. To s Vitapixlou končí. Vitapixla totiž nabízí jedinečnou možnost si přes Internet namíchat až 784 kombinací různých chutí. A mít tak k snídani vždy to, co vám skutečně chutná. Je to zároveň světová novinka. Nikde nenabízejí to, co nabízí Vitapixla.

 

2) Možnost ovlivnit své zdraví

 

Při míchání ingrediencí přes Internet můžete vždy zohlednit své zdravotní potřeby. Některé ingredience jsou dobré pro detoxikaci organismu, jiné pomáhají proti cukrovce nebo proti únavě. Některé směsi se hodí pro podporu hubnutí nebo umírňují problémy při menopauze. A co je důležité – to vy si zvolíte, kterou přísadu do kaše chcete.

 

3) Nejlepší suroviny

 

Zdraví máme jen jedno, a proto si ho musíme hýčkat. Na to je vždy nejlepší prevence. A mezi nejdůležitější prevenci ve shodě s lékaři všichni řadíme zdravou stravu plnou vláknin, vitamínů, minerálů a mnoha dalšího. Do Vitapixly si můžete namíchat jen ty nejkvalitnější suroviny, které jsou pečlivě vybírány od těch nejlepších dodavatelů.

 

4) Žádná pásová výroba

 

Každá kaše je jedinečná, originální, určená jen pro toho, kdo si ji objedná. Při velkoprodukci se nutně musí trochu slevit z kvality výroby i surovin. Musí se přistupovat k drastičtějšímu zacházení se surovinami, převařování, přepalování, pasterizaci a tak podobně. Vitapixla nabízí něco zcela jiného. Jedinečnost každé kaše. Žádná pásová výroba, ale individuální přístup ke každé objednávce, ke každému zákazníkovi. Jinak to ani nejde.

 

5) Bez lepku, bez barviv, bez konzervantů


Věděli jsme, že to jde. Bez barviv, bez konzervantů, bez dochucovadel, bez lepku. Proč si něco dochucovat a dobarvovat, když příroda nabízí takových možností a takových chuťových kombinací? Jde to všechno jen s použitím přírodních produktů. A jak to chutná! Prosakují na veřejnost stále více informace, že dochucovadla a barviva jsou jen poukázkou na zdravotní problémy. Vitapixla ukazuje, že to jde bez chemie. Jen v souladu s přírodou. A tedy bez zdravotních problémů.

11. pomazánka se sardinkami a ricottou

Vykouzlete za pár minut skvělou rybí pomazánku ve své nejzdravější podobě! A budete překvapeni - nechybí v ní ani majonéza. Dodáte tělu pořádnou dávku nenasycených mastných kyselin omega 3, vitaminů, i minerálních látek, a až ochutnáte, nebudete hledat jinou...

10. Pomazánka z avokáda a ricotty

Vyrobte si za pár minut jemnou pomazánku s nutričně velmi bohatým sýrem ricotta a posilujícím avokádem.

9. Pohanková snídaně

Máte ráno málo času na přípravu snídaně? Namočte večer trochu pohanky do vody, ráno ji během 5ti minut proměníte v kaši nebo koktejl. Stačí přidat kousek ovoce a rychlá, levná a přitom vydatná snídaně je na světě.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka