facebook
Dobré ráno, je pondělí 8.3.2021 a svátek slaví Gabriela

Buďte šik i v pyžamu, županu, nebo noční košili


Ilustrační fotografie

Spokojenost člověka s okolím spočívá v jeho spokojenosti sama se sebou. Tato věta se objevuje v mnoha knihách a rozhovorech a o co jednodušší je to myšlenka, o to těžší je ji uvést do života. Všichni se učíme mít sami sebe rádi a v různých situacích jsme v tom různě úspěšní. Když se chystáte do práce či do společnosti a věnujete svému zevnějšku dostatek času, je mnohem snadnější se sobě líbit, než se večer potkat se zrcadlem unavení a v pyžamu.

A přitom funguje jednoduchý trik, jak si i večer připadat upravení a atraktivní, a to v příjemném padnoucím oblečení na spaní. Je totiž skutečně rozdíl, hledat v sobě kouzlo, když máte na sobě staré tričko vyřazené z běžného nošení, nebo kvalitní košilku či pyžamo, které barevně odpovídá Vašemu typu a náladě a dokáže vyzdvihnout Vaše přednosti. Když si přes takový kousek přehodíte ještě pěkný župan, můžete si poblahopřát, že jste si dopřáli něco opravdu pro sebe.

Portál www.naspani.cz s touto filosofií vytvořil kolekci nočního prádla a županů pro ženy, muže i děti, tak aby si každý vybral svůj oblíbený styl. Možností je mnoho, v teplejších nocích stačí pro ženy krátká košilka na ramínka, v chladnějším období můžete sáhnout po pohodlném pyžamu s dlouhými rukávy a nohavicemi. Muži mají volbu mezi krátkým a dlouhým rukávem a několika délkami nohavic, nabízíme také znovuobjevené pánské noční košile i se spacími čepičkami. Děti si mohou vybrat pyžamko se svým oblíbeným pohádkovým hrdinou nebo zvířátkové motivy.

Střihy a látky volíme tak, aby podpořily Vaše pohodlí, barvy a vzory ladíme podle nejnovějších trendů. Přitom však nezapomínáme ani na romantické a klasické vzory. Vždy dbáme na preciznost a kvalitu materiálu. Například použitá bavlna u vybraného zboží pochází z německé přádelny KSP Kulmbacher Spinnerei GmbH. Samozřejmostí je u nás výběr z mnoha velikostí, včetně větších rozměrů. Toto vše nabízíme v několika cenových hladinách, aby si mohl vybrat opravdu každý.

K nočnímu prádlu jsme sortiment rozšířili o prádlo spodní, a to i těhotenské. Pohoda totiž nemá končit prvním krokem z postele, ale zvlášť prádlo, které máme tělu nejblíže, by mělo být pohodlné tak, že o něm skoro nevíme. V tomto oddělení opět sázíme na kvalitní materiály a veselé i klasické modely, protože komfort chceme udělat výsadou pro všechny.

V neposlední řadě u nás najdete oblečení pro miminka a zavinovačky všech barev a vzorů. Z výše zmíněné německé bavlny šijeme kojenecké oblečení a´cucu, které má mimořádnou oblibu u našich zákazníků. I druhá řada oblečení je šita z velice kvalitní bavlny, a to s certifikací Öko-Tex.

Pokud se rozhodnete objednat si právě pro sebe a své blízké jedinečné kousky z portálu www.naspani.cz, k dispozici je Vám tým zkušených pracovníků, kteří jsou připraveni věnovat se Vašim dotazům či požadavkům, a především v co nejkratším čase vyřídit Vaši objednávku. V běžném provozu je u nás standard, že zboží Vám pošta doručí následující den po objednávce.

Těšíme se na Vaši návštěvu na www.naspani.cz.

Držení tradic: sv. Barbora Držení tradic: sv. Barbora

Kromě Mikuláše s čertem a andělem se mohou děti těšit i na svátek sv. Barborky. Tato tradice se dnes již moc nedrží, což je škoda, protože pro děti je dodržování jakékoliv tradice magické a zábavné. Proč jim tedy nezpříjemnit čekání...

Co očekávat od prvních dnů rodičovství? Co očekávat od prvních dnů rodičovství?

Chystáte se pořídit si miminko nebo jste již v očekávání? Jistě vás trápilo nebo trápí ta nejistota prvních dní zvláště, pokud jste prvorodička. Příchod dítěte je pro partnery obrovská změna a je třeba...

Příchod nového sourozence do rodiny Příchod nového sourozence do rodiny

Nový přírůstek do rodiny je vždy velká radost a očekávání. Ne však úplně pro všechny členy. Příchod nového sourozence je pro staršího brášku nebo sestřičku často velmi stresující. Mají strach, že o ně už nebude zájem, a tak...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka