facebook
Dobré poledne, je středa 4.10.2023 a svátek slaví František

Buďte šik i v pyžamu, županu, nebo noční košili


Ilustrační fotografie

Spokojenost člověka s okolím spočívá v jeho spokojenosti sama se sebou. Tato věta se objevuje v mnoha knihách a rozhovorech a o co jednodušší je to myšlenka, o to těžší je ji uvést do života. Všichni se učíme mít sami sebe rádi a v různých situacích jsme v tom různě úspěšní. Když se chystáte do práce či do společnosti a věnujete svému zevnějšku dostatek času, je mnohem snadnější se sobě líbit, než se večer potkat se zrcadlem unavení a v pyžamu.

A přitom funguje jednoduchý trik, jak si i večer připadat upravení a atraktivní, a to v příjemném padnoucím oblečení na spaní. Je totiž skutečně rozdíl, hledat v sobě kouzlo, když máte na sobě staré tričko vyřazené z běžného nošení, nebo kvalitní košilku či pyžamo, které barevně odpovídá Vašemu typu a náladě a dokáže vyzdvihnout Vaše přednosti. Když si přes takový kousek přehodíte ještě pěkný župan, můžete si poblahopřát, že jste si dopřáli něco opravdu pro sebe.

Portál www.naspani.cz s touto filosofií vytvořil kolekci nočního prádla a županů pro ženy, muže i děti, tak aby si každý vybral svůj oblíbený styl. Možností je mnoho, v teplejších nocích stačí pro ženy krátká košilka na ramínka, v chladnějším období můžete sáhnout po pohodlném pyžamu s dlouhými rukávy a nohavicemi. Muži mají volbu mezi krátkým a dlouhým rukávem a několika délkami nohavic, nabízíme také znovuobjevené pánské noční košile i se spacími čepičkami. Děti si mohou vybrat pyžamko se svým oblíbeným pohádkovým hrdinou nebo zvířátkové motivy.

Střihy a látky volíme tak, aby podpořily Vaše pohodlí, barvy a vzory ladíme podle nejnovějších trendů. Přitom však nezapomínáme ani na romantické a klasické vzory. Vždy dbáme na preciznost a kvalitu materiálu. Například použitá bavlna u vybraného zboží pochází z německé přádelny KSP Kulmbacher Spinnerei GmbH. Samozřejmostí je u nás výběr z mnoha velikostí, včetně větších rozměrů. Toto vše nabízíme v několika cenových hladinách, aby si mohl vybrat opravdu každý.

K nočnímu prádlu jsme sortiment rozšířili o prádlo spodní, a to i těhotenské. Pohoda totiž nemá končit prvním krokem z postele, ale zvlášť prádlo, které máme tělu nejblíže, by mělo být pohodlné tak, že o něm skoro nevíme. V tomto oddělení opět sázíme na kvalitní materiály a veselé i klasické modely, protože komfort chceme udělat výsadou pro všechny.

V neposlední řadě u nás najdete oblečení pro miminka a zavinovačky všech barev a vzorů. Z výše zmíněné německé bavlny šijeme kojenecké oblečení a´cucu, které má mimořádnou oblibu u našich zákazníků. I druhá řada oblečení je šita z velice kvalitní bavlny, a to s certifikací Öko-Tex.

Pokud se rozhodnete objednat si právě pro sebe a své blízké jedinečné kousky z portálu www.naspani.cz, k dispozici je Vám tým zkušených pracovníků, kteří jsou připraveni věnovat se Vašim dotazům či požadavkům, a především v co nejkratším čase vyřídit Vaši objednávku. V běžném provozu je u nás standard, že zboží Vám pošta doručí následující den po objednávce.

Těšíme se na Vaši návštěvu na www.naspani.cz.

Jak nakoupit vánoční dárky levně a chytře? Přeci online! Jak nakoupit vánoční dárky levně a chytře? Přeci online!

Předvánoční shon je za dveřmi. Obchody se začínají plnit vánočními kolekcemi, v rádiích občas zazní koleda a vy ještě nemáte ani dáreček. Času už ale není příliš!

Mladá, svobodná matka s dítětem aneb nový trend nejen sociálních sítí Mladá, svobodná matka s dítětem aneb nový trend nejen sociálních sítí

Doba pokročila. Zejména díky internetu a s ním spojených trendů. Časy, kdy se možná mladé ženy s dítětem bez partnera styděly, jsou dávno pryč. To se týká i dívek nezletilých, které...

Tesco Mobile fandí maminkám Tesco Mobile fandí maminkám

V září jim chce ulehčit od starostí a ušetřit jejich rodinný rozpočet.

 

Každá máma to zná. Ráno vstát, nachystat dětem snídani, vypravit je do školky nebo...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka