facebook
Dobré poledne, je středa 17.1.2018 a svátek slaví Vladislav

Jak vybrat vhodný dárek pro muže a ženy


Ilustrační fotografie


Všichni to občas řešíme. Jedeme k příbuzným na návštěvu, někdo blízký slaví narozeniny nebo se kamarádce narodilo miminko a my nechceme přijet s prázdnou. A o co méně máme času na vymýšlení vhodného dárku, o to těžší je na něco originálního přijít. Internetové vyhledávače nám dokola nabízí zážitkové vouchery a předražené doplňky, lahví vína dostal oslavenec možná už několik. Pokud se z této prekérní situace chcete dostat elegantně a snadno, zkuste navštívit webový portál www.i-obchodak.cz.

Není to klasický obchod, kde bezradně překlikáváte mezi desítkami varných konvic nebo svítidel, tady totiž mají přesně takové dárky, které Vám nezruinují peněženku a přitom nikoho neurazí. Nabídka je taková, abyste měli možnost volby, ale přitom si nepřipadali ztraceni v množství produktů. Z menu v horní liště si zkrátka zvolíte vhodnou sekci, kdy u každé je zjevné, koho by mohla potěšit, a pak už Vás stojí jen několik kliknutí, abyste vybrali to správné a v klidu si doma počkali, až zazvoní pošťák.

Rodiče čerstvého miminka budou určitě nadšení, když jim v chladných měsících donesete slušivý zateplovací návlek na rukojeť kočárku, aby jim na procházce nebyla zima na ruce. V létě pak dětské 3D povlečení, které potěší i oko dospěláka, kapsář na hračky nebo dětskou osušku. Pro malé cestovatele se nabízí měkoučký cestovní polštářek a roztomilý spací pytel.

Mladá ambiciózní žena, která si zakládá na vkusném bydlení jistě ocení luxusní povlečení v barvě, která jí ladí k interiéru. Pro zralou ženu by mohl důstojným dárkem třeba ručně malovaný obraz na zeď s květinovým vzorem.

A skutečně velký výběr dárků naleznete pro muže. Ať už sáhnete po speciálním houbařském noži, dárkové sadě s perem nebo exkluzivní toaletní vodě po holení, nemůžete udělat chybu. Vrcholem nápaditosti pak bude některých ze záchranářských a taktických nožů, které v každém muži probudí pocit síly a zručnosti, a s radostí ukáže Váš dárek všem příchozím.

Ať už hledáte něco vyjímečného pro kohokoliv, buďte si jisti, že originalita se cení nejvíc. A když lidem okolo Vás prozradíte, kam na takové dárky chodíte, pravděpodobně se můžete těšit, že při nejbližším výročí jedna taková originální věc přistane i u Vás.Zařízení pokojíčku podle feng-šuej II. Zařízení pokojíčku podle feng-šuej II.

V předchozí části jsme se zaměřili na barvy a rozdělení místnosti dětského pokoje na odpočinkovou a aktivní část. Nejen barvy a rozdělení částí pokoje jsou ale pro správnou harmonii důležité. V tomto...

Zařízení dětského pokoje podle feng-šuej I. Zařízení dětského pokoje podle feng-šuej I.

Dětský pokoj je místnost, kde dítě tráví nejvíce času. Mělo by se v něm cítit pohodlně a hlavně v bezpečí. Podle některých k tomu může sloužit již velmi známá a populární metoda feng-šuej, které propadla...

Mami a tati, ja chci psa! Mami a tati, ja chci psa!

Tak jako já si asi skoro každý prošel fází, kdy chtěl zvířátko. Někdy na neustálé naléhání rodiče reagují pořízením křečka, morčátka či jiného malého zvířátka do klece a ...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka