facebook
Dobré ráno, je pátek 30.9.2022 a svátek slaví Jeroným

Jak vybrat vhodný dárek pro muže a ženy


Ilustrační fotografie


Všichni to občas řešíme. Jedeme k příbuzným na návštěvu, někdo blízký slaví narozeniny nebo se kamarádce narodilo miminko a my nechceme přijet s prázdnou. A o co méně máme času na vymýšlení vhodného dárku, o to těžší je na něco originálního přijít. Internetové vyhledávače nám dokola nabízí zážitkové vouchery a předražené doplňky, lahví vína dostal oslavenec možná už několik. Pokud se z této prekérní situace chcete dostat elegantně a snadno, zkuste navštívit webový portál www.i-obchodak.cz.

Není to klasický obchod, kde bezradně překlikáváte mezi desítkami varných konvic nebo svítidel, tady totiž mají přesně takové dárky, které Vám nezruinují peněženku a přitom nikoho neurazí. Nabídka je taková, abyste měli možnost volby, ale přitom si nepřipadali ztraceni v množství produktů. Z menu v horní liště si zkrátka zvolíte vhodnou sekci, kdy u každé je zjevné, koho by mohla potěšit, a pak už Vás stojí jen několik kliknutí, abyste vybrali to správné a v klidu si doma počkali, až zazvoní pošťák.

Rodiče čerstvého miminka budou určitě nadšení, když jim v chladných měsících donesete slušivý zateplovací návlek na rukojeť kočárku, aby jim na procházce nebyla zima na ruce. V létě pak dětské 3D povlečení, které potěší i oko dospěláka, kapsář na hračky nebo dětskou osušku. Pro malé cestovatele se nabízí měkoučký cestovní polštářek a roztomilý spací pytel.

Mladá ambiciózní žena, která si zakládá na vkusném bydlení jistě ocení luxusní povlečení v barvě, která jí ladí k interiéru. Pro zralou ženu by mohl důstojným dárkem třeba ručně malovaný obraz na zeď s květinovým vzorem.

A skutečně velký výběr dárků naleznete pro muže. Ať už sáhnete po speciálním houbařském noži, dárkové sadě s perem nebo exkluzivní toaletní vodě po holení, nemůžete udělat chybu. Vrcholem nápaditosti pak bude některých ze záchranářských a taktických nožů, které v každém muži probudí pocit síly a zručnosti, a s radostí ukáže Váš dárek všem příchozím.

Ať už hledáte něco vyjímečného pro kohokoliv, buďte si jisti, že originalita se cení nejvíc. A když lidem okolo Vás prozradíte, kam na takové dárky chodíte, pravděpodobně se můžete těšit, že při nejbližším výročí jedna taková originální věc přistane i u Vás.

Velký úklid bez starostí! Velký úklid bez starostí!

Je velký úklid i vaší noční můrou? Pak rozhodně nejste výjimkou! Pořádné gruntování je sice třeba provádět jen několikrát do roka, ovšem velmi důsledně a pečlivě, proto vás může připravit o spoustu drahocenného času.

Ukliďme si domov Ukliďme si domov

Domov – ložnice, obývací pokoj, kuchyně, dětský pokoj, koupelna. Někde v rohu vysavač, mop. Na dřezu houbička, drátěnka a saponát. Máte doma uklizeno? No, rámcově jde říci, že ano. Většinou je to fajn.

Výběr postýlky Výběr postýlky

Každý rodič, který zařizuje pro svého novorozeného potomka dětský pokojíček, musí předem promýšlet spoustu věcí. Jakou barvou vymalovat, jaký koberec či podlaha je nejvhodnější a podobně. Nejdůležitější částí je však nábytek a to hlavně ...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka