facebook
Dobré ráno, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

Darování vajíček

První příspěvek v tématu Darování vajíček
Lotrinka | 29.03.2021 20:28 | Darování vajíček | ID: 28921
Lotrinka

Ahojky holky :) Dotaz... Byla některá z vás darovat vajíčka? Kde jste byly? Slyšela jsem, že je to docela zdlouhavý proces. Jak to teda ve skutečni je?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 21.04.2021 18:30 | ID: 29194
Alinka

Proces to samozřejmě dlouhý je, ale na klinice tě se vším obeznámí. Nevím jestli už máš kliniku vybranou, ale mám zkušenost tady s touto klinikou ve Zlíně www.ivf-zlin.cz a byla jsem maximálně spokojená. Ze začátku jsem měla taky strach, ale to je normální a na prvním vyšetření to z tebe opadne ;)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Polinko | 02.05.2021 13:53 | ID: 29449
Alinka

Co všechno je třeba před samotným odběrem podstoupit? Na IVF kliniku Zlín jsem se dívala aurčitě zajdu tam. Jejich kompenzační program je super. Ale... Ja to celé probíhá?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 19.05.2021 15:21 | ID: 29600
Alinka

Tak nejprve je potřeba si vyřídit všechna vyšetření, která požadují. Od toho se bude odvíjet další postup, pokud bude všechno v pořádku :). Nejlepší je si projít ty informace, co mají na webu a když ti něco nebude jasné, tak se můžeš ptát přímo na klinice, protože doktoři tam jsou opravdu úžasní a ochotní.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Karolinka95 | 25.05.2021 18:08 | ID: 29693
Alinka

Je ten odběr potom bolestivý ? To je asi jediná věc, ze které mám trošku obavy.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Wandysek | 01.06.2021 13:02 | ID: 29846
Alinka

Ahoj holky, já jsem darovat byla a byla jsem právě na té IBF klinice Zlín. A spokojenost maximální. Senzační přístup, pěkné prostředí. Jinak bolestivé... Samotný odběr ne, potom trochu, jako při MS. Jinak to celé trvá pár měsíců, protože se musí vajíčka stimulovat...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Karolinka95 | 10.06.2021 19:38 | ID: 30009
Alinka

Nakonec jsem se rozhodla do toho jít. Prošla jsem si docela dost diskuzí, kde poměrně docela dost žen píše, jaké má problémy s otěhotněním a tohle je pro ně jediná možnost, tak bych tímto chtěla někomu pomoct.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Svetlania | 05.07.2021 15:28 | ID: 30382
Alinka

To je ovšem hezké rozhodnutí a ještě hezčí motivace. Taky jsem to tak měla - někomu pomoct. No a pak byla taky motivace ten kompenzační program co nabízí IVF Klinika Zlín :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sara95 | 07.07.2021 13:27 | ID: 30433
Alinka

taky bych se chtěla zeptat jak takové darování probíhá a co k tomu musím splňovat...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
ala108 | 12.07.2021 19:39 | ID: 30469
Alinka

zkus se podívat na stránky www.ivf-zlin.cz jsou tam snad všechny informace, které potřebuješ vědět

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka