facebook
Dobré odpoledne, je pátek 29.3.2024 a svátek slaví Arnošt

Plenky?

První příspěvek v tématu Plenky?
Lotrinka | 01.04.2021 07:45 | Plenky? | ID: 28976
Lotrinka

Maminy, jaké plenky se vám pro mimi osvědčily nejvíc? :) Jaké kupujete? A jste u jedné značky nebo kupujete plenky podle ceny a podle toho, jak jsou v akci?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 17.04.2021 10:41 | ID: 29121
seminka

Ahoj Lotrinko, co se týká plenek, tak my jsme od narození věrni jedné značce :) Kupujeme jen ty od https://happy-cz.cz/cs_CZ/category/plenky. Ty jsou super. Pro mimi paráda, krásně sedí. Měli jsme velikost 0 a žádný problém. Jsou mekké, absorbční, fakt jsme spokojeni.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
GabulkaAnn | 29.04.2021 17:33 | ID: 29379
seminka

Ano, my jsme bohužel zkoušeli několik značek, než jsme našli tu, která malýmu sedí nejvíc. Zkoušeli jsme drahé, značkové plenky, i no name a nakonec jsme zůstali u Bambo Nature. To jsou plenky, které nám vyhovují a doporučuji. Ale je potřeba zkust, co bude sedět.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 10.05.2021 21:20 | ID: 29541
seminka

Ahoj, moc vám děkuju za reakce. Ale ty Bella Happy, ty mě zaujaly. Koukala jsem na ně na jejich stránkách a mají i pro úplný miminečka. Na jaké velikosti jste začínali vy?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 27.05.2021 09:22 | ID: 29724
seminka

Já jsem měla malý mimi, takže jsem dokupovala tyto https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/before-newborn-2 a krásně sedly. Nejlíp. Ne jako ty, co jsem měla nachystaný :/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 31.05.2021 15:04 | ID: 29809
seminka

Holky, já bych se chtěla zeptat, podle čeho jste si vlastně plenky vybraly? Na doporučení? Nebo u vás vyhrává cena?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 10.06.2021 21:06 | ID: 30010
seminka

No, tak já osobně hledám info, doporučení, jak je vidět :) Jako víš co, značek je fakt hodně. Levné, dražší a prostě nevím, podle čeho se orientovat :) Takže zkušenosti jsou k nezaplacení.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 21.06.2021 20:03 | ID: 30090
seminka

Nene, kašli na cenu. Fakt se to nevyplatí... Já jsem se sama už několikrát spálila. Ale jak vidíš, Bella Happy je hodně doporučovaná a maminkami oblíbená značka.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Wandysek | 30.06.2021 19:33 | ID: 30268
seminka

Jojo, podle ceny bych se teda taky neorientovala To je zrádný. Za kvalitu se hold platí...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 14.07.2021 21:05 | ID: 30489
seminka

Holky, od těch Bella Happy, máte zkušenost i s těmi plenkovými kalhotkami? S těmi plenkami pants?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka