facebook
Příjemnou noc, je pátek 26.4.2024 a svátek slaví Jaroslav

Péče o pleť

První příspěvek v tématu Péče o pleť
GabulkaAnn | 28.04.2021 16:29 | Péče o pleť | ID: 29354
GabulkaAnn

Maminy, jak pečujete o svou pleť? Jaké přípravky používáte? Já hledám kosmetiku, která mi bude vyhovovat, teda která je vhodná na citlivou pleť :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 29.09.2023 12:30 | ID: 44754
Alenka z rise

Měla jsem dříve docela problematickou pleť, ale začala jsem používat na doporučení českou kosmetiku Iuvenio a načištění pleti používám tento čistící gel https://www.iuvenio.com/urban/ . A musím říct, že po jiných gelech jsem měla pleť vždy vysušenou a napnutou, ale po tomto vůbec. Pleť je hladká a necítím žádné pnutí. A samozřejmě, že kombinuji i s dalšími jejich produkty.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
LenkaS. | 25.09.2023 21:50 | ID: 44724
Alenka z rise

Maminky jak nebo čím si čistíte svoji pleť? Čistila jsem jen občas, ale teď začínám pociťovat, že se budu muset začít věnovat více své pleti. Co používáte vy?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 30.08.2023 23:29 | ID: 44479
Alenka z rise

HadekTana: Moc děkuju za odpověď, ta klinika vypadá opravdu moc dobře. Objednala jsem se na konzultaci tak už se nemůžu dočkat

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Michaelamrna | 27.08.2023 11:10 | ID: 44449
Alenka z rise

Werushka90-Ano kolagen už po 20 letech věku a kyselina je myslím někdy 30-40, že už by se měla doplňovat. Ono nejde jen o pokožku, kyselina hyaluronová je součástí buněčné hmoty a vyživuje jak pokožku, tak i orgány a tělo zevnitř, je tedy hodně důůležitá a proto mám i tento kolagen ráda celkově i kosmetiku, která obsahuje i KH tak kolagen, tak i další prospěšné látky. :) Pleť mám krásnou, hladkou, bez šupinek a znatelně pevnější.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HadekTana | 25.08.2023 14:07 | ID: 44436
Alenka z rise

TanaH: Moje mamka tam byla na faceliftu, byla u paní doktorky Lovětínské a udělala jí to opravdu perfektně. Navíc si mamka moc chválila její přístup a celkový přístup a prostředí na klinice. Podívej se na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=ZNAzsCmEico ať si uděláš trochu představu

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Werushka90 | 24.08.2023 13:39 | ID: 44417
Alenka z rise

No ten jsem ještě nezkoušela, ale zaznamenala jsem že mají i kosmetiku a ne jen ten kolagen. A kolagen od nich taky užíváš? Krém jen ráno nebo i na noc? Ani nevím že se nám postupně ty látky přestávají vytvářet.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Michaelamrna | 22.08.2023 11:27 | ID: 44388
Alenka z rise

Já mám velmi dobré zkušenosti s dražší kosmetikou od KK kolagenu. Ale obsahuje jak kolagen tak i kyselinu hyaluronovou. Na pleti velmi příjemný, jemná parfemace, stačí i menší množství, hezky se roztírá a během chvilky se vstřebá. Nikdy jsem asi neměla tak pěknou pleť. Samozřejmě i vyživuji zevnitř. Po určitém věku je potřreba doplňovat jak kolagen tak i kyselinu hyaluronovou. Naše tělo ji už nevytváří tolik.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
aninkaa | 31.07.2023 17:21 | ID: 44258
Alenka z rise

Nekupuji tento krém, ale nákupy na notino mám ráda.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 30.07.2023 11:25 | ID: 44234
Alenka z rise

Já nad tím už dlouho přemýšlím a konečně jsem se rozhodla, že půjdu na lifting obličeje, protože na tohle už je každá kosmetika málo. Kdo jste na tom byl, můžete se podělit o zkušenosti? U koho jste byli? Já zatím nejvíc přemýšlím nad klinikou ABClinic v Praze, z toho co jsem si hledala se mi líbí nejvíc, má někdo zkušenost?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka