facebook
Dobré ráno, je úterý 16.4.2024 a svátek slaví Rudolf

Fermentace zeleniny

První příspěvek v tématu Fermentace zeleniny
Majamajova | 14.10.2021 00:53 | Fermentace zeleniny | ID: 32031
Majamajova

Jak přesně chutná fermentovaná zelenina? Opravdu by mě strašně zajímalo, jak tohle může chutnat?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Krisdlabalova | 26.10.2021 01:21 | ID: 32277
Greplovahan

Není asi nic jednoduššího, než si to vyzkoušet. U nás můžete koupit velmi kvalitní kimchi, sama to moc dobře vím, protože si ho nechávám pravidelně posílat. Natrefila jsem na kimchi, když moje máma onemocněla na rakovinu tlustého střeva. Máma už tady není, ale já jsem se díky tomu celkově začala zajímat o zdravé stravování a kimchi, nebo jestli teda chcete fermentovaná zelenina, pozitivně působí jako prevence rakoviny tlustého střeva.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Majamajova | 27.10.2021 02:36 | ID: 32301
Greplovahan

A jak to teda chutná? Dokážete to popsat?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Krisdlabalova | 28.10.2021 16:59 | ID: 32335
Greplovahan

Kimchi, které si kupuji z https://www.kimchiclub.cz/eshop/ , je křupavý zeleninový salátek, který dělají v několika variantách a příchutích. Můžete tam najít i testovací sadu. Má to specifickou chuť, takové trochu kyselé, některé i pálivější. Mně to hodně chutná. Nejlepší je kimchi salátek například k bramboráku, ten už si bez kimchi snad ani nedokážu představit.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Velesikova | 25.04.2022 01:09 | ID: 36344
Greplovahan

Jaké recepty máte z fermentované zeleniny nejraději? Co si z toho nejraději připravujete?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Paulickova | 26.04.2022 01:06 | ID: 36368
Greplovahan

Mne kvasená zelenina a jine kvasene vyrobky opravdu dost chutnaji a asi nejvi jsem si v posledni dobe oblibila teplé pokrmy pripravene z miso pasty. Pripravit si pokrm z miso pasty je velmi jednoduche.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Velesikova | 27.04.2022 23:50 | ID: 36425
Greplovahan

Miso pasta je přesně prosím co? Kdo to prodává?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Paulickova | 28.04.2022 22:50 | ID: 36457
Greplovahan

Miso je fermentovana pasta, která vznika kvasenim ruznych potravin. Ja mam nejradeji hrachovou, zkuste se podivat na přesné složení na kojibakers . Opravdu hodne mi to chutns a navic je to zdroj mnoha prospěšných zivin pro trlo. Stacipastu smichat s nevrouci vodou, takže k přípravě zdravé chutné svačiny stačí rychlovarna konvice. Proto si to beru i častoj ako sváču do kanceláře. Nebo si dělám rychle snídani, když nestíhám.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Greplovahan | 12.06.2022 09:58 | ID: 37130
Greplovahan

Také už mám naložené. Nakoupila jsem si na to zeleninu v Praze na farmářském trhu https://ceskyfarmarskytrh.cz/ , kde vždy každou sobotu ráno seženu výbornou a čerstvou zeleninu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Greplovahan | 12.06.2022 09:58 | ID: 37131
Greplovahan

Také už mám naložené. Nakoupila jsem si na to zeleninu v Praze na farmářském trhu https://ceskyfarmarskytrh.cz/ , kde vždy každou sobotu ráno seženu výbornou a čerstvou zeleninu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka