facebook
Dobrý večer, je čtvrtek 28.3.2024 a svátek slaví Taťána

Inkontinence

První příspěvek v tématu Inkontinence
Madi11 | 30.10.2021 22:42 | Inkontinence | ID: 32404
Madi11

Kdo s tím máte taky problém, podělte se prosím o zkušenosti s pomůckama, které se vám osvědčily. Předem děkuju za rady

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
barca1 | 25.11.2023 09:48 | ID: 45337
barca1

Používala jsem na silnější inkontinenci tyto https://perties.cz/produkt/lada-2-extremne-absorpcni-inkontinencni-a-poporodni-kalhotky/, ale mají i jiné tipy, dokonce i s krajkou, či klasické kalhotky. Mám doma všechny tipy a mám je dostatečně vyzkoušené na to, abych mohla říci, že neprotekly ani jedny a pocit mokra také nemám. Kdyby jsi je chtěla vyzkoušet, mám i slevu na 25% + poštovné zdarma na jeden produkt CX4EUPN, platí do konce roku. Věřím že budeš nadšená stejně jako já. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaruška | 22.11.2023 11:17 | ID: 45296
barca1

Ne ty jsem nezkoušela asi jsem na ně nenarazila. Používala jsem zatím takové ty nejvíce "provařené" ale s těmi jsem spokojená nebyla. Tyto tedy neprotekli nikdy? Jak u menstruace tak i při inkontinenci? Mě to velmi obtěžuje v normálním životě, takže bych byla šťastná kdybych sehnala nějaké které by byly příjemné a bez protečení či pocitu mokra.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
barca1 | 17.11.2023 14:20 | ID: 45235
barca1

A zkoušela jsi i kalhotky absorpční vyloženě? Takové mají od Perties. Je to teda slovenská firma, ale kalhotky fakt umí. Využívala jsem je už při klasické menstruaci, následně po porodu i na zmíněnou inkontinenci a nezradily mě ani jednou. Kupovala jsem si i plavkové kalhotky na dovolenou. Za jakékoliv situace necítím nic jen pocit sucha. Neprotekly. Nepotím se v nich a jsou příjemné na kůži.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaruška | 09.11.2023 17:02 | ID: 45158
barca1

Zkoušela jsem jich více, ale bohužel pokud to nebylo hned, tak po nějakém čase mi protekly a nebo jsem se v nich necítila vůbec dobře co se týče pocitu sucha. Bohužel po porodu na inkontinenci trpím a je mi to velmi nepříjemné. Ale s kalhotkami zatím spokojená nejsem.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Werushka90 | 29.05.2023 11:05 | ID: 43481
barca1

Hele vůbec. Mají prodyšnou a termoregulační vrstvu, takže se nezapařuješ, zároveň pojmou docela hodně tekutiny, ale samozřejmě je dle pocitu měníš, já jsem s nimi fakt byla moc spokojená, teď už tam kupuju klasické menstruační, jestli chceš beru je odsud https://www.repetky.cz/inkontinencni-kalhotky. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kajolka | 25.05.2023 17:55 | ID: 43410
barca1

Aha, to jsem nevěděla že něco takového je, takže to jsou jako klasické kalhotky? Žádná výplň nic? Neprotékají, nezapáchají? Toho bych se asi bála.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Werushka90 | 19.05.2023 18:04 | ID: 43302
barca1

Holky já jsem teda nemohla vložky ani takové ty vložkové kalhotky ani vidět, tak jsem hledala a našla jsem pak jak kdyby menstruační kalhotky, ale na inko. A za mě teda velká paráda..hlavně žádnej stres, odpad ani nekomfortnost.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HancaN | 21.12.2021 21:13 | ID: 33980
barca1

A tu jejich kosmetiku máte někdo vyzkoušenou?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 19.12.2021 20:45 | ID: 33898
barca1

Ty taky používám, jsou jediný ve kterých se nezapařuju

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka