facebook
Dobré odpoledne, je pátek 29.3.2024 a svátek slaví Arnošt

Plenky

První příspěvek v tématu Plenky
Laura | 20.09.2017 21:33 | Plenky | ID: 3231
Laura

Jaké používáte jednorázové plenky ? Koupila jsem na vyzkoušení ty dada plínky, protože je toho plný internet, ale malá se po nich hrozně osypala, takže už na téhle věci nehodlám šetřit a chci jí pořídit něco kvalitnějšího.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 27.09.2017 22:24 | ID: 3288
ratka

Kamarádka používá pro mimčo plínky muumi baby, protože neobsahují žádnou chemii jsou neparfemované a říkala, že i hodně sají, takže nemusí tak často přebalovat :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 29.09.2017 16:35 | ID: 3301
ratka

Aha, co je to za značku, mohla bych vědět víc ? :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 30.09.2017 17:23 | ID: 3303
ratka

Více informací najdete na www.muumibaby.cz :) mají tam popsané jak z čeho plenky jsou, tak i ty jejich ubrousky co obsahují, no najdete tam toho spoustu :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 16.10.2017 14:22 | ID: 3345
ratka

SUper, děkuju moc :) fakt jsem vůbec nevěděla, že se u nás dá sehnat pro prcky něco tak šetrného. A nevíte, jak jsou na tom plínky se savostí ? Protože u jedné značka mi malá normálně protékala :(

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 16.10.2017 19:25 | ID: 3349
ratka

Já jsem Lauro pořídila plínky od muumi baby z toho důvodu, že je ekzematik a hledala jsem něco, co mu nebude dělat zle a že to sakra dlouho trvalo než jsem dostala doporučení na tyhle. Doporučuju je, kde můžu. CO se týče savosti, tak jsou na tom výborně a není potřeba co chvilka přebalovat.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 20.10.2017 20:06 | ID: 3388
ratka

Tak to je super, protože teď máme ty dada a nevím jestli jsou nějak blbě střižené, ale prostě protékají :(

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 21.10.2017 15:59 | ID: 3389
ratka

používala je i kamarádka pro prcka a nejen, že byl po nich prcek osypaný ale také vůbec nesály, takže přešla na muumi baby a nemůže si je vynachválit :). Jsou to snad jediné plenky, u kterých co je napsáno, tak opravdu to tak je a člověk nemusí mít obavy, že to tak nebude, nechám tu odkaz, kde je o nich úplně všechno www.muumibaby.cz

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 18.11.2017 15:34 | ID: 3487
ratka

Chtěla bych moc poděkovat za doporučení plínek od muumi baby, protože jsou fakt super. Neprotíkají a jsou úplně jinak střižené než ty dada takže prcek je nemá ani nikde otlačené. Takže doporučuji dále www.muumibaby.cz

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 28.11.2017 22:59 | ID: 3542
ratka

Lauro, já mám úplně stejný problém... Máme plenky, které mi protékají :/ Ale zkusím ty muumi... Kde je koupím? Nikde jsem je zatím neviděla...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka