facebook
Příjemnou noc, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

Plenky

První příspěvek v tématu Plenky
Mirka | 17.06.2020 13:44 | Plenky | ID: 26698
Mirka

Ahoj holky, chci se zeptat jaká je dobrá značka dětských plenek ? Jakou velikost pro mimčo mít ? Někde jsem četla, že se začíná i na dvojkách ?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 22.06.2020 18:40 | ID: 26709
lenuliiinka

Je lepší mít víc značek. Taky jsem to tak měla, kupovala jsem podle sebe ty co jsem si myslela, že budou nejlepší, ale opak byl pravdou a pampersky jsem tím pádem poslala dál. Takže jsem se přestala řídit pravidlem, že když je něco kvalitní, tak to musí být zákonitě drahé, není to tak. Takže jsem v obchoďáku vzala levnější Bella Happy a naprostá paráda !

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
alex | 28.06.2020 22:48 | ID: 26738
lenuliiinka

ze začátku jsme měla víc druhů, ale nakonec se mi nejvíce osvědčily tyto https://www.feedo.cz/4x-bella-happy-newborn-1-2-5-kg-big-pack-78ks-jednorazove-pleny/ a velikostně jsem měla ty ewborn a pak rovnou dvojky, ale newborn bych vzala určitě aspoň jeden balík a tyhle mají i výřez na pupík, malá měla dlouho ten pupečník

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 29.06.2020 15:58 | ID: 26743
lenuliiinka

No ono vysoká cena není bohužel záruka ničeho, každé miminko je jiné a tak jak některému sednou pampersky, tak jinému mimču vyhovovat nemusí. Plínek jsme vyzkoušeli víc a že to mám s čím srovnávat když mám tři děti a pampersky nám nevyhovovaly a zůstali jsme až u plínek od Bella Happy, za což jsem na jednu stranu ráda, protože jsou kvalitní a také cenově dostupné. Celkově s tady s tím výrobcem mám jenom dobré zkušenosti, protože jsem si tady od té značky kupovala i vložky do podprsenky když jsem kojila.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 30.06.2020 22:08 | ID: 26752
lenuliiinka

Kde všude tady tu značku mají a na kolik tak vychází když ji mají v akci? Je tam hodně velký rozdíl?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 01.07.2020 15:04 | ID: 26756
lenuliiinka

Buď v drogérii nebo i na internetu, já je kupovala hlavně na internetu, protože třeba na mallu je mívají hodně v akci nebo i na feedo a když kupuješ větší balení, tak se to vyplatí www.mall.cz/jednorazove-pleny/bella-happy-4-maxi-818-kg-66-ks?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=NN&utm_content=jednorazove-pleny&utm_term=1083275

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Evik0 | 21.07.2020 20:52 | ID: 26885
lenuliiinka

jj jak píše Ivous, bývají akce na mall, alza, feedo, ale dají se koupit i klasicky v obchodě, vždycky si hlídám, kde co zrovna je a podle toho kupuju...v té kci se to hodně vyplatí

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 28.01.2021 17:20 | ID: 28173
lenuliiinka

Ahoj, podle mých zkušeností a srovnání, co jsem měla možnost zkusit, tak jsou super Bella Happy. Ty používám a super. Nebyl jediný problém.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
JáKarla | 29.01.2021 08:42 | ID: 28185
lenuliiinka

Jo? Zkoušela jsi víc značek?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Wandysek | 27.02.2021 16:21 | ID: 28587
lenuliiinka

Ani ne… My měli od začátku nachystané Bambo Nature. Sedely, tak jsme jiné už nezkoušeli.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka