facebook
Dobrý podvečer, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

X Energie – dodavatel elektřiny a plynu

První příspěvek v tématu X Energie – dodavatel elektřiny a plynu
AjA | 07.02.2019 16:46 | X Energie – dodavatel elektřiny a plynu | ID: 24624
AjA

Dobrý den, diskuze na toto téma jsem tu nikde nenašla, tak bych se chtěla zeptat.. Našla jsem si firmu, jmenuje se X Energie a uvádí, jak je od nich energie pro domácnosti výhodná. Máte s nimi někdo zkušenosti, zda se to s nimi opravdu vyplatí? Na tuhle myšlenku mě navedla kamarádka, že to akorát doma řeší s manželem, tak jsem se toho také chytla a začala se poohlížet. Elektřinu s plynem mám nyní pod jednou firmou, tak bych to opět ráda měla pohromadě. Jinak spadám do okresu Plzeň-jih, tak budu ráda za jakoukoliv dobrou radu nebo zkušenost:-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
AjA | 03.05.2019 14:52 | ID: 24927
Myska767

Holky moc vám děkuji za vaše recenze, mile jste mě potěšily. Já jsem koukala ještě po internetu na nějaké jiné diskuze k X Energii a i jinde se o nich píše celkem slibně. Tak to s nimi asi zkusím ještě jednou díky :-*

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Čikita | 23.05.2019 15:32 | ID: 24993
Myska767

Taky ti můžu říct svojí zkušenost, mám je teda jen v malém bytě, ale neplatím víc než u předchozí dodavatelské firmy. Pán mi to říkal hnedka při podpisu, že se výš jak jsem platila nedostanu a je tomu doopravdy tak. Takže z toho mám radost a pán obchodník byl super.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lulina | 11.06.2019 15:50 | ID: 25071
Myska767

Ahoj, také bych vás požádala o radu ohledně změny dodavatele. Jak dlouho dopředu to musím oznámit svému dodavateli, aby vše proběhlo v pořádku?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Radiolka | 14.06.2019 16:48 | ID: 25084
Myska767

Co já vím, tak se musíš řídit smlouvou co máš podepsanou, ta doba se podle toho liší. Co si pamatuju u nás, tak když jsme měnili dodavatele, tak jsme museli dodržet tříměsíční výpovědní lhůtu a ještě jsme se museli vejít do nějakého termínu, ale ten teď nevím jestli byl od podepsání smlouvy nebo od zahájení dodávek. Každopádně právě X Energie si s tím poradila, a všechno za nás komplet vyřídila.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lulina | 17.06.2019 15:39 | ID: 25095
Myska767

Takže možná bude asi jednodušší, když to předám dodavateli, teda až nějakého vyberu a ten se pak o mě postará a vyřídí mi to.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Puklina | 12.07.2019 10:58 | ID: 25200
Myska767

No my kdybychom věděli už dřív, že to za nás firma celý obstará, tak jsme do toho šli určitě už dřív, ale jinak změny k X energii určitě nelitujeme

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Myska767 | 23.11.2019 01:12 | ID: 25777
Myska767

Ahoj. Já jsem s přítelem nedávno přešla k jinému dodavateli elektřiny (je to ČRE) a dost jsme ušetřili. Máme velkej barák a garáž a platili jsme hroznou sumu za elektřinu. Ted je to úplně o něčem jiným. A taky nejlepší je, že všechno vyřeší za vás :) Opravdu doporučuji se na to mrknout :) https://www.energievzisku.cz/?kod=23Bf&banner=1

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka