facebook
Dobrý večer, je čtvrtek 28.3.2024 a svátek slaví Taťána

X Energie – dodavatel elektřiny a plynu

První příspěvek v tématu X Energie – dodavatel elektřiny a plynu
AjA | 07.02.2019 16:46 | X Energie – dodavatel elektřiny a plynu | ID: 24624
AjA

Dobrý den, diskuze na toto téma jsem tu nikde nenašla, tak bych se chtěla zeptat.. Našla jsem si firmu, jmenuje se X Energie a uvádí, jak je od nich energie pro domácnosti výhodná. Máte s nimi někdo zkušenosti, zda se to s nimi opravdu vyplatí? Na tuhle myšlenku mě navedla kamarádka, že to akorát doma řeší s manželem, tak jsem se toho také chytla a začala se poohlížet. Elektřinu s plynem mám nyní pod jednou firmou, tak bych to opět ráda měla pohromadě. Jinak spadám do okresu Plzeň-jih, tak budu ráda za jakoukoliv dobrou radu nebo zkušenost:-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Tykky | 12.02.2019 16:41 | ID: 24634
Myska767

Ahoj, my doma máte také jinou firmu než ty klasický, ale takhle z patra ti její název neřeknu. Ale změna byla v pohodě a nic jsme za ní neplatili. Ba naopak jsme ještě díky tý změně ušetřili, ale to si myslím, že bude hodně individuální podle domácnosti

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Efík | 15.02.2019 12:50 | ID: 24639
Myska767

Je jedno odkud jsi, dodavatele můžeš mít jakýho chceš, kde chceš, distribuci máš určenou územím s X Energií vlastní zkušenosti nemám, ale vím že zvítězili v aukci energií u dTestu, dali nejlepší cenu, tak si myslím, že by mohli být solidní mám u nich to předplatný, tak jsem to četla

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
AjA | 27.02.2019 12:55 | ID: 24683
Myska767

Díky za příspěvek já co jsem si našla starší diskuze, tak lidi je celkem chválí, ale samozřejmě by mě zajímaly nějaký aktuální zkušenosti jestli někdo má 

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Speryna | 06.03.2019 14:50 | ID: 24723
Myska767

Ahoj Ajo, máme teďka od X Energie čerstvě první vyúčtování a vrací nám v něm celkem slušný peníze, jsem zvědavá do kdy nám ještě pošlou ty penízky na účet.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
AjA | 13.03.2019 14:01 | ID: 24751
Myska767

Tak super, to ráda slyším a takže přeplatky teda ať jsou jakkoliv vysoký vrací vždycky na účet? Nebo jak?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Speryna | 14.03.2019 14:10 | ID: 24756
Myska767

Hele nevím jak je to, když budeš mí třeba přeplatek stovku, ale nám vrací něco přes 2.800 a to nám posílají přímo na účet, šlo to ještě složenkou vrátit, ale to jsme nechtěli, to si pak můžeš zvolit

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Charlotte | 25.03.2019 17:06 | ID: 24795
Myska767

Asi bych kecala, ale myslím si, že do stovky to posílají do další zálohy. Ale já takovouhle sumu ještě nezažila u nás je vratka vždycky kolem tisícovky a zálohy jim zas hradíme sipem

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Erčina | 08.04.2019 15:33 | ID: 24853
Myska767

Ahoj já jsem Pražanda a taky od X Energie beru energie, mám od nich smlouvu jak k odběru elektřiny tak i plynu. Nevím jak je to u nich možný, ale ještě jsem u nich neměla ani jeden rok nedoplatky a to už je mám skoro 3 roky. Takže jsem fakt hodně spoko

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Týnuška | 25.04.2019 15:56 | ID: 24895
Myska767

S Xenergií mám zkušenosti převážně dobré, hodně práce udělal prodejce, který mě k této firmě dostal. Jemu v podstatě vděčím za to, že už tři roky levnější energie a nemusím mít výčitky kvůli nedoplatkům. Nechci firmu zas přehnaně vychvalovat, ale mám z toho dobrý pocit.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka